Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

Usínejte s příjemnou vůní levandule

Spaní prospěšná levanduleJelikož s novým rokem 2015 přichází spousta změn a to i zejména v nových světových trendech na trhu ložního textilu, proto jsme si na tento rok pro vás přichystali unikátní novinku v podobě ložních výrobků Levandulepolštáře, přikrývky a podložky, které můžou získat nejedno srdce zákazníka.

V čem tkví ono kouzlo levandulových výrobků PiCaSa. Už naše babičky věděly, že levandule má na lidský organismus blahodárné účinky, proto si je doma pěstovaly, sušily a používaly její kvítky jako přírodní deodorant i jako prostředek proti hmyzu, ale dobře také věděly, že je levandule prospěšná hlavně našemu zdraví.

Vy si však dnes doma nic pěstovat a sušit nemusíte, jelikož ložní výrobky Levandule od PiCaSa obsahují mikrokapsle s bylinným extraktem vonné levandule, umístěné v povrchové tkanině, které postupně uvolňují při tření - zahřátí tkaniny, příjemné a jemné aroma levandule, které není rušící pro váš hluboký spánek. Jednou z mnoha předností vonného ložního setu Levandule je především ta, že má příznivý vliv na zmírnění poruch spánku, také disponuje zklidňujícími a harmonizujícími účinky na váš organismus, tiší bolesti hlavy, tlumí pocit napětí, přispívá k duševní pohodě, působí relaxačně na nervovou soustavu a v neposlední řádě vás v letním období zbaví problému nepříjemného zvuku komárů, kteří krouží ve vaší ložnici a budí vás ze spánku, jelikož aroma levandule odpuzuje hmyz a to především komáry. Okuste usínání s příjemnou vůní levandule ve vaší ložnici.

Výrobky Levandule jsme pro vás připravili v následujícím provedení:

  • Polštář ZIP PLUS v rozměrech 50 x 70 cm, 70 x 90 cm.
  • Přikrývka v celoročním provedení v rozměrech: 135 x 200 cm, 135 x 220 cm, 200 x 220 cm, 200 x 240 cm.
  • Podložka v rozměrech 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm.