Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

Představujeme sortiment matrací

MatraceNeustále se pro Vás snažíme rozšiřovat náš sortiment ložních výrobků, proto jsme do naší nabídky po dlouhé přípravě zařadili i matrace, které jsou taktéž nedílnou součástí zdravého a komfortního odpočinku během spánku. Matrace jsme se snažili vybírat tak, aby byly příjemné na první pocit, měly patentovaná jádra, disponovaly pratelným a snímatelným potahem, který jde jednoduše rozdělit na dvě části, tak abyste si ho mohli prát ve vlastní pračce v pohodlí domova, aby byly matrace dostatečně vysoké pro pohodlné uléhání a vstávaní a byly z kvalitních materiálů s delší záruční lhůtou 5 let.

Matrace v naší nabídce výškově začínají od 21 cm včetně potahu, jedná se převážně o pěnové matrace, kdy konkrétně matrace nazvané „měchové“ (matrace PiCaSo VITAL, matrace VITAL, matrace SPRING METZELER), nahrazují funkci pružin, tzn, že budete vždy zatěžovat jen tu část matrace, na které právě ležíte a váš partner neucítí Vaše ulehání nebo vstávaní z matrace. Měchové matrace se vyznačují střední neboli nižší tuhostí a jsou vhodné zejména pro zákazníky, kteří mají problémy s pohybovým aparátem (bolestí kyčlí, zad, páteře a kloubů).

Naopak pro zákazníky, kteří jsou dostatečně fit a netrápí je časté bolesti jakékoliv části těla, jsou vhodnější tvrdší matrace Clima SYSTÉM a Clima SYSTÉM DUO. Tyto matrace spadají do kategorie tvrdších matrací, disponují sedmi anatomickými zónami a jsou dokonale odvětrávané díky pěnovým pružícím roštům v jádru matrace.

I do budoucna budeme naši nabídku stále rozšiřovat, abychom se co nejvíce přiblížili Vašim požadavkům a zajistili Vám tak komfortní odpočinek a patřičnou regeneraci, zatím co vy můžete klidně snít.