Doprava nad 1000,- ZDARMA

Filozofie

Každý vnímá dobrý spánek jako právo každého z nás, málokdo už však ví, co je to ono tajemství komfortního a zdravého spánku. Spánek je velmi důležitou součástí našeho života a jako forma odpočinku a relaxace vyplňuje až 1/3 našeho dne. Cílem naší mise je dodat každému z vás zasloužený komfort a příjemný pocit odpočinku při každém ulehnutí do výrobků PiCaSa.

Ke komfortnímu spánku přispívá svým dílem jak kvalitní matrace, tak i vhodná přikrývka, polštář, podložka či postel. Kvalitu spánku rovněž ovlivňuje hned několik elementů, na které byste neměli zapomínat, pokud chcete svému organismu dopřát během spánku patřičnou regeneraci a energii do druhého dne. Mezi tyto důležité elementy patří: vhodně zvolená výška matrace pro pohodlné ulehání a vstávání, odpovídající rozměr přikrývky a polštáře, správný výběr materiálu ložních výrobků, ale v neposlední řadě také hluk, světlo a pokojová teplota.

Ložní výrobky PiCaSo manufactury představují značkové výrobky, netradičně zpracované z inovativních materiálů a s potřebnou přidanou hodnotou, které jsou nabízeny ve velmi příznivých cenových relacích. Po telefonické domluvě lze objednat i atypické rozměry polštářů, přikrývek, podložek a povlečení, které nejsou uvedeny v nabídce na našem internetovém portále, abychom se co nejvíce přiblížili vaší představě a dopřáli vám tak každý den zasloužený komfortní odpočinek.