Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

CAPA MILLET - nastavitelná výška

Vytvořte si vlastní polštář, který ideálně vyhovuje vašemu pohodlí díky švýcarské inovativní technologii, která vnesla do světa spánku zcela nový rozměr v podobě výškově nastavitelného polštáře Capa Millet skládajícího se ze 2 komor. Tato technologie funguje s přesností švýcarských hodinek a patří mezi nejvyšší luxus a komfort ve svém oboru. Inovativní technologie tkví v dvoukomorové skladbě polštáře, kdy vrchní komora je plněna 100% bílým prachovým husím peřím evropské top kvality I. třídy, pro dokonale měkký a hebký pocit a naopak vnitřní komora je plněna prosem nejvyšší kvality, dodávající krční pateři dostatečnou oporu. Je to jediné řešení na trhu, které dokáže nabídnout jemné objetí s dostatečně pevnou oporou.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 3 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Výškově nastavitelný péřový polštář Capa Millet se kladá ze dvou komor, kdy vnější komora (hydrofilní - dobře odavádí vhkost, prodyšná) je navržena z tkaniny 100% bavlny s bočním zipem umožňujícím samostatné praní povlaku polštáře. 
Vnější komora polštáře je plněná 100% čistým prachovým husím bílým peřím evropské top kvality třídy I. Tato komora vám poskytne dokonale jemné objetí krční páteře a vám se tak bude příjemně usínat.
Vnitřní komora střední vyšší tuhosti je plněna skořápkami prosa nejvyšší kvality, dokonale vybranými a očištěnými bez známky prachu. Proso se dokonaluje přizpůsobuje optimální podpoře hlavy a krční páteři, zajišťuje provzdušnění polštáře a dokáže tak regulovat teplotu, čímž vytváří konstatní klima pro spánek. Vnitřní povlak polštáře je opatřen zipem a lze si na míru upravit množství vnitřní náplně (prosa), aby vám výška polštáře optimálně vyhovovala. Ke každému polštáři dostanete zdarma extra množství náplně prosa navíc pro případné doplnění dle potřeby.

PŘEDNOSTI

 • luxus a nadstadartní komfort
 • švýcarská inovativní technologie
 • skladba polštáře ze dvou komor
 • vnější komora z prachového husího peří I třídy pro lehkost a dokonalé objetí
 • vnitřní komora z tvarujících skořápek prosa nejvyšší kvality zajišťující dokonalé provzdušnění polštáře
 • regulace teploty - příjemné klima během spánku
 • opora střední vyšší
 • 100% přírodní materiály
 • zdarma náplň prosa navíc
 • pratelný povlak
 • možnost nastavení výšky polštáře odebraním/přidáním vnitřní výplně
 • vyrobeno ve Švýcarsku
 • baleno v dárkové zipové tašce

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování péřového výškově nastavitelného péřového polštáře Capa Millet praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prát lze pouze vnější povlak (komoru) polštáře při teplotě do 60°C. Vniřní komoru polštáře na zip nelze prát, lze u ní pouze regulovat vnitřní náplň. Péřový polštář je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit. Polštář je certifikován dle přísné mezinárodní normy pod označením NOMITE®, je tedy vhodný pro alergiky na roztoče. 


Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit