Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

Dary z přírody, které spasí váš spánek!

1) Esence

* Levandule

Klasika, která vás nikdy nezklame! Stačí přidat pár kapek levandulového oleje do aroma difuzéru či do aromalampy a zakusíte opravdovou aromaterapii. Tato rostlinná esence vás doslova ukolébá a vy můžete s vůní levandule příjemně snít.

* Meduňka

S jemným a lehce citrusovým aroma meduňky vklouznete do sladkých snů a budete si užívat poklidného a příjemného snění. Meduňka má také skvělé využití při trávicích potížích či při nevolnostech. 

2) Kameny

* Adulár

Zvaný též jako měsíční kámen. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti a vyvolává srozumitelné živé sny především za úplňku.

Kromě síly při podpoře spánku je adulár symbolem lásky, ženství a citu. Pomáhá řešit problémy mezi milenci, při početí, těhotenství, porodu i kojení. Obnovuje a uchovává mladistvý vzhled.

*Citrín

Přírodní minerál, který blahodárně působí na únavový syndrom a zajišťuje příjemný spánek.

Citrín je šťastný a štědrý kámen. Krom požehnaného spánku, vám může přinést také  úspěch v obchodování, pomoci dětem cítit se milovaně a posílit nervy. Zažehnává infekce v ledvinách, v močovém měchýři a povzbuzuje trávení.

* Fluorit

Kámen, který vám umožní bezstarostný a klidný spánek. Chrání mysl během spánku a potlačuje špatné snění, pomáhá zbavovat se nočních můr.

Fluorit je silný ochranný nerost, který potlačuje silné emoce a navrací zpět do rovnováhy. Zvyšuje koncentraci a je tedy skvělým pomocníkem při učení. Léčí kosti a jejich poruchová onemocnění.   

3) Květiny

* Jasmín

Překrásná rostlina s bílými květy a sladkou vůní. Jasmínová vůně má uklidňující účinky a přispívá k lepší kvalitě spánku. Zmírňuje úzkost a zažehnává deprese.Zlepšuje také náladu ranních bručounů po probuzení. Navíc svým krásným vzhledem a barevným provedením vypadá v ložnici naprosto dokonale. Každou ženu jasmín zajisté potěší jako dárek do ložnice od svého partnera.

* Aloe vera

Nenáročná a zázračná rostlina. Aloe vera během noci vydechuje kyslík a čistí tak vzduch v místnosti. Vzduch zůstane čerstvý a vy si tak můžete užívat nerušený a zdravý spánek. Její přítomnost vám pomůže s celkovou detoxikací organismu.

* Gardénie

Gardénie má na mozek a tělo stejně uvolňující účinky jako valium. Místo pilulek na spaní vyzkoušejte vdechování její nádherné vůně. Tato pokojová rostlina je velmi oblíbená pro svůj krásný vzhled. Nebojte se jí umístit klidně i na noční stolek, aby vám byla v bezprostřední blízkosti a mohli jste jejich vůni inhalovat intenzivněji. Pomáhá také navozovat spokojenost a klid.

 

Další zajímavé články: