Jak připravit ložnici na léto?

Horké letní noci jsou před námi! A pokud se nechcete celou noc převalovat v propocených peřinách, je potřeba se na léto pořádně připravit. Ať se po celé léto probouzíte s úsměvem!


Velký průvodce materiály: Víte, v čem spíte?

Vlastnosti peřin, polštářů a povlečení jsou z velké míry dané materiály, ze kterých jsou vyrobeny. Abyste tedy vybrali lůžkoviny, které budou splňovat vaše požadavky, je třeba se seznámit s výhodami i nevýhodami konkrétních materiálů. Pojďte s námi zjistit, který materiál je právě pro vás ten pravý a proč!


Problémy s usínáním? Pomůže levandule! Jaké další účinky nabízí?

Problémy s usínáním? Pomůže levandule! Jaké další účinky nabízí?

Kvalita spánku ovlivňuje náladu celého dne. Špatné usínání a časté buzení mohou způsobit, že se celý následující den budete cítit pod psa. Kvalitní spánek má z dlouhodobého hlediska zásadní vliv na fyzické i psychické zdraví. Pozvěte si do ložnice levanduli a podpořte nejen kvalitu svého spánku!


Týden slev je před námi, poradíme vám jak na to?

Týden slev je před námi, poradíme vám jak na to?

Od pondělí 13. března do neděle 19. března bude u nás probíhat týden slev, které můžete uplatnit jak na našem eshopu, tak i na na našich kamenných prodejnách Ložnice21. v Brně, ve Zlíně a v Praze. Jak na to se dočetete níže.


5 tipů, jak si užít propršený podzimní den

5 tipů, jak si užít propršený podzimní den

Podzim je tu. S ním i zkracování dne, chladné počasí a plískanice. Pokud patříte mezi milovníky tepla a sluníčka, tak v tomto chladném počasí nemáte energii a nic se vám nechce. Málo z nás, kteří nemají zimu v oblibě má možnost na toto období odcestovat za teplem a vrátit se až s jarními vlaštovkami. Můžeme propadnou depresi, a nebo i v tomto počasí najít krásu a zpříjemnit si den. Máme pro vás 5 tipů, jak tyto deštivé dny přečkat a užít si je.


Přírodní pomocníci pro boj s roztoči

Přírodní pomocníci pro boj s roztoči

Roztoči vyhledávají teplá a vlhká místa v naší domácnosti, není tedy divu, že postel je pro ně ideálním místem. Alergie na roztoče se projevuje respiračními nemocemi, a dokonce často stojí za vznikem astmatu. Jedná se o nejrozšířenější alergii v Česku.

Další