Taštičkové matrace nejsou v našich ložnicích žádnou novinkou. Pobývají s námi bok po boku už nějakou dobu. Jejich jádrem jsou pružiny, ale neděste se. Nejedná se o staré pružinové matrace, které vás tlačí mezi žebra a lopatky.

Moderní taštičkové matrace mají uvnitř taštičkové pružiny, které jsou oddělené a zabalené každá zvlášť v textilním obalu. Díky tomu podpírají tělo rovnoměrně a tlak ma tělo je regulovaný. Platí zde pravidlo, že čím vyšší je počet jednotlivých taštiček, tím vyšší je ortopedická funkce matrace. Horní vrstvu matrace tvoří latexová pěna, která se přizpůsobí křivkám těla a uvolní unavené svalstvo. Dynamická tuhost materiálu se snadno adaptuje na různé hmotnosti a typy postavy. Matrace je tedy vhodná jak pro děti, tak pro seniory. Celkové provedení matrace je velmi kvalitní, není tedy divu, že taštičkové matrace mívají extrémně dlouhou životnost.

Rychlé info Akce -50%
matrace Austin Air Latexmatrace Austin Air Latex

matrace Austin Air Latex

Počet hvězdiček je 5 z 5
na objednávku (dodání 2-3 týdny)
od 13 190 Kč 26 380 Kč
Vlastnosti středně tvrdé matrace
Materiál matrace latexová pěna, pružiny
Vysoká partnerská pružinová matrace - MultiPocket (cca 550 ks taškových pružin, které nejsou vzájemně propojeny, samostatně reagují na…
Rychlé info Akce -50% + Dárek
Spirit ComodoreSpirit Comodore

Spirit Comodore

Skladem
od 16 990 Kč 33 980 Kč
Vlastnosti středně tvrdé matrace
Materiál matrace pružiny
Spirit Superior Comodore je nejluxusnější matrace našeho eshopu co se do komfortu a provedení týče. Skládá se celkem z 5 vrstev.

I na jádro matrace taštičkové matrace získáte jednoduchou registrací prodlouženou regresní záruku 10 let.