Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

topper KOMFORT WOOL

Termoregulační podložka Komfort Wool je jedinečným doplňkem lůžka. Pokládá se na matraci a zajišťuje vyšší komfort spaní. Své termoregulační vlastnosti získává z přírodního ovčího rouna, které tvoří náplň podložky. Kromě toho, že v zimě udržuje teplo a naopak v létě chladí, zajišťuje, díky své výborné prodyšnosti, velmi dobrý odvod potu, pohlcuje pachy a vytváří tzv. „suché“ teplo, příjemné zejména pro revmatiky a všechny, kteří trpí na bolesti kloubů a svalů.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Potah termoregulační podložky Komfort Wool je zhotoven z jemné polyesterové pleteniny odolné proti otěru o hmotnosti 400 g/m². Náplň podložky tvoří přírodní ovčí rouno ošetřené výjimečnou technologií STRUTO®, která zajišťuje jeho vysokou tvarovou stálost a trvanlivost. V rozích podložky jsou našity elastické pásky pro uchycení na matraci. Fixují podložku a udržují ji v rovnoměrném rozložení na matraci. Po obvodu je podložka obšita lemovkou, která společně s celkovým plošným prošitím zpevňuje spojení náplně a potahu. Výška podložky je 1,5 - 2 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • termoregulační vlastnosti díky přírodnímu ovčímu rounu
  • samočistící schopnost vlněných vláken, s obsahem lanolinu, zabraňuje pronikání případných nečistot z matrace do lůžka
  • vlněný vlas je hypoalergenní, má antibakteriální účinky
  • vhodné pro revmatiky
  • ochranná funkce podložky
  • vysoký hygienický standard
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování podložky je možno provádět jejím lehkým protláčením rukou ve vlažné vodě za použití přírodního mýdla nebo je možné prát podložku v domácí pračce při teplotě vody maximálně do 30°C v jemném cyklu (doporučuje tekuté složení pracího prostředku podobnému šampónu), minimálně jedenkrát za rok, nejlépe v letním období. Nepoužívat pro bělení prostředky obsahující chlór. Podložka z vlny se nesmí ždímat, sušit v bubnové sušičce. Je možné využívat i chemického čistění.

Prát při maximální teplotě 30°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit