Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

topper CLIMA VISCO

Topper Clima VISCO je luxusní, relaxační a vysoce komfortní topper, konstruován v nadstandardní výšce. Během spánku vám poskytne výbornou relaxaci díky 7-zónové profilaci a vysoký komfort v podobě pohodlného vstávání. Jádro topperu je vyrobeno z kvalitní VISCO pěny o výšce 4 cm a perforované PUR desky o výšce 3 cm. Vrchní část topperu z VISCO pěny se dokonale přizpůsobí anatomii vašeho těla působením tělesné teploty, což má pozitivní vliv na krevní oběh těla, zmírňování bolestí zad a zlepšování kvality spánku. Potah topperu je snímatelný a samostatně pratelný. Celková nadstandardní výška topperu Clima VISCO v potahu je 9 cm.

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 20 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Vrchní tmavě modrá část jádra topperu tvoří VISCO (paměťová) pěna o výšce 4 cm se 7-zónovou profilací. VISCO pěna se dokonale přizpůsobuje anatomii vašeho těla vlivem tělesné teploty, což má pozitivní vliv na krevní oběh těla, zmírňování bolestí zad a zlepšování kvality spánku. Navíc působí antidekubitním efektem (zvyšuje ochranu proti proleženinám). Zajišťuje výbornou oporu těla a přirozenou vodorovnou polohu páteře.  
Spodní světle modrá část jádra tvoří patentovaná perforovaná (děrovaná) PUR pěna o výšce 3 cm, která má vynikající klimatizační efekt, tím pádem je topper dokonale odvětravaný a nevzniká uvnitř topperu nadměrná vlhkost. Komfortní ručně šitý potah aktivně přispívá k pohodlnému spaní. Je zhotoven z jemné, ale pevné viskózové tkaniny (24%), která je podšita termopojeným polyesterovým klimatizačním rounem o hmotnosti 250 g/m². Vykazuje velmi dobrou nasákavost, prodyšnost, hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti.

*barva pěnového jádra se může lišit.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

 • Nadstandardní výška topperu v potahu 9 cm
 • Pozitivní vliv na krevní oběh těla
 • Zmírňuje nepříjemné bolesti zad
 • Zlepšuje kvality spánku
 • Změkčí povrch tvrdé matrace
 • Zateplovací, vyrovnávací a ochranná funkce
 • Vrchní část jádra 7-zónová VISCO pěna
 • Spodní část jádra děrovaná PUR deska s klimatizačním efektem
 • Snímatelný a pratelný potah se 4-stranným zipem
 • Potah s obsahem viskózy 24% - hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti
 • Baleno do PVC obalu
 • Možnost objednání i atypických rozměrů

TIPY NA ÚDRŽBU

Komfortní ručně šitý potah topperu CLIMA VISCO aktivně přispívá k pohodlnému spaní. Je zhotoven z jemné, ale pevné polyesterové (76%) a viskózové (24%) tkaniny, která je podšita termopojeným polyesterovým klimatizačním rounem o hmotnosti 250 g/m². Vykazuje velmi dobrou nasákavost, prodyšnost, hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti. Zároveň zamezuje pronikání vlhkosti do jádra matrace. Potah je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části a jejich samostatné praní při teplotě vody 60 °C, umožňuje tak jednoduchou údržbu (upozorňujeme, že ve standardní domácí pračce je možné prát pouze potahy podložek do rozměru cca 140x200 cm, potahy podložek s většími rozměry je možno prát jenom v pračce s velkou kapacitou praní). Potah topperu se nesmí bělit. Sušení je možné pouze na nejnižším programu sušení studeným vzduchem. Potah je možné chemicky čistit dle návodu na štítku výrobku.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit