Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

pamětový topper Tencel

Pořiďte si matracovou podložku z paměťové pěny s potahem z látky Tencel®, která vám pomůže vyrovnat nerovnosti lůžka, pokud spíte na rozkládacím gauči, tak vám pomůže změkčit příliš tvrdé spaní na staré matraci. Skvěle poslouží jako jednoduché lůžko pro návštěvy i jako ochrana vaší stávající matrace. Vybírat můžete ze dvou výšek topperu 4 cm nebo 7 cm.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Vnitřní jádro z visco pěny (45 kg/m3) upravuje svoji tuhost podle tlaku a tepla lidského těla. Když si na ni lehnete, pěna se postupně uvolní a změkne podle vaší tělesné teploty. Jádro je perforované pro lepší ventilaci v částech, kde se nejvíce lidské tělo potí, a lůžko tak lépe dýchá a vysychá. Topper chrání také matraci proti poškození a znečištění a tím prodlužuje její životnost a zároveň přispívá k vysoké hygieničnosti lůžka. Potah je se zipem, abyste mohli potah pohodlně vyprat a neponičili tak vnitřní jádro. Potah je z složen z Tencel® tkaniny, neboli Lyocell. Jedná se o přírodní vlákno na bázi viskózy vyráběné z bukové nebo dubové celulózy. Lyocellové vlákno je antialergické a vysoce prodyšné s výbornými absorpčními vlastnostmi, je také velmi jemné na dotek. Český výrobek od firmy 2G Lipov.

Öko Tex   Tencel

PŘEDNOSTI

  • možnost výběru ze dvou výšek 4 a 7 cm
  • paměťová pěna, která se přizpůsobuje anatomii těla
  • perforované jádro, které zamezuje nadměrnému pocení
  • potah z kvalitní tkaniny Tencel, který dobře odvadí veškerou vlhkost od těla
  • potah je snímatelný pratelný na zip
  • možnost praní na 60 °C
  • český výrobek

TIPY NA ÚDRŽBU

Vysoká savost je vlastnost, pro kterou je zejména v letních měsících vyhledáváno. Tencel® vlákno je jemné, lesklé a až hedvábně hladké na omak. Potah snadno sundáte pomocí zipu a vyperete v pračce až na 60 °C.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit