Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

přikrývka SILVER ORIGIN

Prošívaná přikrývka SILVER ORIGIN se stříbrem ze 100% bavlny nabízí komfort, optimální hřejivost a vynikající hygienické vlastnosti během spánku. Přikrývku Silver Origin tvoří unikátní patentovaná tkanina SILVERplus, která je ošetřena technologií stříbrných iontů. Syntetická náplň ji dodává pocit lehkosti a příjemného spaní. Ergonomický způsob prošití zajišťuje dobrou splývavost přikrývky a stabilitu její náplně i mnohačetném praní. Přikrývka je alergicky neutrální.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina přikrývky SILVER ORIGIN se stříbrem je zhotovena z jemné 100% bavlny. Je ošetřena patentovanou technologií stříbrných iontů, které zajišťují širokospektrální antimikrobiální a antiseptické účinky. Zamezují tak množení bakterií produkující nepříjemný zápach a také šíření případných infekcí. Při kontaktu s tělem je přikrývka SILVER ORIGIN příjemná na dotek a má rovněž příznivý vliv na zdraví pokožky. Náplň přikrývky tvoří rouno z  jemných dutých tvarovaných vláken s výbornými plnícími schopnostmi. Přikrývka je nabízena v následujích rozměrech: 135x200 cm, 135x220 cm, 200x220 cm, 220x240 cm.

Bavlna   Öko Tex   Silver

PŘEDNOSTI

  • patentovaná úprava tkaniny SILVERplus se stříbrem
  • jedinečné antimikrobiální účinky (iontů stříbra)
  • prevence proti bakteriálnímu zápachu a šíření bakterií
  • výjimečný hygienický efekt
  • příjemná absorpce a odvod potu
  • dlouhodobé uchování jedinečných vlastností
  • lze telefonicky objednat i atypické rozměry
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování přikrývky doporučujeme provádět nejméně jednou za rok, nejlépe v létě. Je možné ji prát v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. (Upozorňujeme, že ve standardní domácí pračce je možné prát pouze přikrývky do rozměru cca 140x200 cm. Přikrývku s většími rozměry je možno prát jenom v pračce s velkou kapacitou praní.)   Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Přikrývka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Aby byla Vaše přikrývka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek se nesmí chemicky čistit