Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

přikrývka LEVANDULE

Prošívaná přikrývka PiCaSo LEVANDULE z dutého vlákna představuje ložní výbavu s jedinečnými zdravotními účinky, které zmírňují poruchy spánku. Přikrývka obsahuje vonné mikrokapsle s bylinným extraktem levandule umístěné v povrchové tkanině, které krásně provoní celé lůžko. Aromatické silice slouží jako elxír zdraví - mají zklidňující účinek na lidský organismus, zbaví vás poruch spánku, bolestí hlavy, depresí, sníží nervozitu, svalové napětí a navodí dobrou náladu, která zpříjemní vaše usínání. Aroma levandule působí proti hmyzu.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Prošívaná přikrývka PiCaSo LEVANDULE z dutého vlákna je zhotovena z jemné povrchové tkaniny ze 100% polyesteru obsahující vonné mikrokapsle s přírodní vůní levandule. Přikrývka je jemná, měkká a hebká na dotek. Její lehkost je dána náplní ze značkových, dutých, velmi jemných polyesterových vláken, plně odolných vůči mikroorganismům. Tkanina s levandulovou úpravou a ergonomický způsob prošití zajišťují dobrou splývavost přikrývky a stabilitu její náplně i po vícenásobném praní. Přikrývka poskytuje příjemný pocit relaxace celého těla a poslouží jako elixír vašeho zdraví. Tkanina je alergicky neutrální.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • obsahuje a uvolňuje příjemnou vůni levandule
  • má zklidňující účinky na organismus
  • zmírňuje poruchy spánku
  • přispívá k duševní pohodě
  • působí proti hmyzu - komárům
  • lehká, jemná a příjemná na dotek
  • celoroční a letní náplň
  • elixír zdraví
  • lze telefonicky/emailem objednat i atypické rozměry
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování přikrývky LEVANDULE doporučujeme provádět nejméně 1x ročně, nejlépe v létě. Je možné ji prát v domácí pračce při teplotě vody do 40°C v jemném cyklu. (Upozorňujeme, že ve standardní domácí pračce je možné prát pouze přikrývky do rozměru cca 140x200 cm. Přikrývku s většími rozměry je možno prát jenom v pračce s velkou kapacitou praní.)   Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Přikrývka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Aby byla Vaše přikrývka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit