Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

přikrývka COOLMAX ORIGIN

Prošívaná přikrývka COOLMAX ORIGIN  vám poskytne řadu výborných vlastností, které ocení každý uživatel. Vyznačuje se dobrou přilnavostí k tělu, kde udržuje souvislou vzduchovou vrstvu, která je tepelně stabilní v chladném i teplém prostředí. Povrch přikrývky je nenasákavý, vodoodpudivý a přitom velmi rychle odvádí vlhkost z pokožky bez absorpce do vláken. Je proto vhodná pro uživatele, kteří se více potí.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina přikrývky COOLMAX ORIGIN je zhotovena z hydrofobního čtyřkanálkového značkového dutého vlákna firmy DuPont, jehož konstrukce výrazně zlepšuje odvod vlhkosti z povrchu těla, jelikož tkanina Coolmax® Fabric™ ze 100% polyesteru byla původně vyvinuta k výrobě funkčních sportovních oděvů, které se musejí vypořádat s velkým množstvím potu při extrémních sportech. Využitím tohoto vysoce progresivního materiálu je dosahována rovněž velmi dobrá tepelná regulace, příjemná pro lidský organismus. Antibakteriální úprava má schopnost potírat mikroby. Úprava povrchové tkaniny je nesepratelná. Náplň přikrývky tvoří 100% polyesterové rouno z jemných dutých tvarovaných vláken s výbornými plnícími schopnostmi.

Öko Tex   Coolmax

PŘEDNOSTI

  • účinný odvod potu od těla
  • chladivý efekt díky látce COOLMAX
  • výborné antibakteriální účinky
  • jedinečný hygienický efekt
  • tkanina Coolmax® Fabric™
  • vodoodpudivý povrch
  • chladivý efekt coolmaxových vláken
  • jednoduchá údržba
  • 4  varianty provedení: letní, celoroční, hřejivé, extra hřejivé DUO
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování přikrývky COOLMAX ORIGIN doporučujeme provádět nejméně 1x ročně, nejlépe v létě. Je možné ji prát v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. (Upozorňujeme, že ve standardní domácí pračce je možné prát pouze přikrývky do rozměru cca 140x200 cm. Přikrývku s většími rozměry je možno prát jenom v pračce s velkou kapacitou praní.)   Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Přikrývka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Aby byla Vaše přikrývka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček.


Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit