Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

přikrývka ALOE VERA

Novinka v podobě limitované edice Aloe Vera, kterou doporučuje samotná ikona českého módního designu Beata Rajská. Jako v babiččiných peřinách je slogan, který dokonale představuje naši myšlenku v podobě nové přikrývky Aloe Vera, která je obohacená o blahodárný přírodní účinek z rostliny Aloe Vera podporujicí hluboký spánek, zmírňující bolesti kloubů a posilující přirozenou vitalitu organismu. Přikrývka má výrazný antibakteriální účinek, je lehká a nadýchaná. Povrchová tkanina je z jemného 100% polyesteru pro dlouhou životnost.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Letní nebo celoroční prošívaná přikrývka Aloe Vera je lehká a nadýchná s výbornými tepelně izolačními vlastnosmi. Povrchový materiál přikrývky tvoří jemné mikrovlákno ze 100% polyesteru obohacené o roslinný extrakt z Aloe Vera pro jeho bláhodárné regenerační účinky (zmírňuje bolesti kloubů, posiluje přirozenou vitalitu organismu). Nápň přikrývky tvoří polyesterové duté rouno, které Vám dodá pocit měkkosti a hřejivosti během spánku. Přikrývka je nabízena celoročním provedení v základním rozměru 135/200 cm (1000 g), prodlouženém 135/220 cm (1100 g) a francouzském 200/220 cm (1600 g).

PŘEDNOSTI

  • doporučuje přední česká módní návrhářka Beata Rajská
  • limitovaná edice - pouze do vyprodání zásob
  • příjemné regenerační účinky díky extraktu z rostliny Aloe Vera
  • podporuje hluboký spánek, zmírňuje bolesti kloubů a posiluje přirozenou vitalitu organismu
  • lehká a nadýchaná
  • letní nebo celoroční provedení
  • antialergická úprava 
  • dlouhá životnost
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování prošívané přikrývky s rostlinným výtažkem z Aloe Vera doporučujeme provádět nejméně jednou za rok, nejlépe v letním období. Přikrývku je možné prát v domácí pračce při teplotě vody do 60°C. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení doporučejeme nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C, až dokud z nich nevyprchá veškerá vlhkost. Přikrývka se nesmí žehlit. Aby byly lůžkoviny po vyprání jako nové, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit