Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

povlečení GEON DREAM HER

Trendové komiksové povlečení Geon Dream Her vzbuzující dobrodružství a skryté touhy je vyrobeno z kvalitní bavlny od českého výrobce Veba. Povrchový materiál je doplněný o úpravu Easy Care, která zaručuje snadnou údržbu. Polštáře jsou lemované růžovou ozdobnou výpustkou. Povlak polštáře i přikrývky má snadné zipové zapínání. 

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povlečení je navrženo ze 100% jemné bavlny o hmotnosti 145 kg/m2. Jemné česané příze nabízí příjemný omak a elegantní vzhled. Povlečení má nežehlivou úpravu 'Easy care' pro snadnou údržbu a jemný omak. Konfekční zpracování povlečení je vysoké kvality. Povlaky na polštář a přikrývku maji pohodlné zapínání na zip.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • 100% bavlna
  • vysoká kvalita
  • komiksový design
  • zapínání na zip
  • česká výroba: Veba

TIPY NA ÚDRŽBU

Povlečení doporučujeme prát rubem, může se prát v pračce při teplotě vody nejvýše 60°C. Povlečení se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlor. Povlečení se nesmí chemicky čistit a sušit v sušičce. Nesmějí se odstraňovat skvrny organickými rozpouštědly.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit