Doprava nad 1000,- ZDARMA

Charmbed TITAN

Ložní povlečení CHARMBED TITAN se řídí heslem v jednoduchosti je krása. Barevná jednoduchost luxusního povlečení z tkaniny mako-saténu doplní vaši moderní ložnici k dokonolasti. Je vyrobeno z tkaniny z nejjemnějších přízí dlouhovláknité česané egyptské  bavlny. Vyznačuje se mimořádnou jemností a zároveň pevností, hladkým povrchem s vysokým leskem a zvýšenou odolností vůči opotřebení. Toto povlečení představuje vysoce estetický a kvalitní výrobek ložního textilu, který zpříjemní každou chvíli Vašeho odpočinku.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Ložní povlečení CHARMBED TITAN je vyrobeno z tkaniny z nejjemnějších přízí dlouhovláknité česané egyptské  bavlny. Vyznačuje se mimořádnou jemností a zároveň pevností, hladkým povrchem s vysokým leskem a zvýšenou odolností vůči opotřebení. Tím se prodlužuje jeho životnost. Použitý materiál a profesionální zpracování dodávají povlečení krásný vzhled, prodyšnost, hebkost v omaku a vysokou trvanlivost. Povlak pro polštář a přikrývku je vybaven jednoduchým a praktickým zipovým zapínáním.

PŘEDNOSTI

  • tkanina 100% egyptská česaná bavlna MAKO-SATÉN
  • mimořádně jemné, pevné
  • s výšivkou páva
  • prodyšné
  • vysoký lesk
  • dlouhá životnost

TIPY NA ÚDRŽBU

Povlečení CHARMBED TITAN se může prát v pračce při teplotě vody nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky. Povlečení se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlor. Žehlení při maximální teplotě žehlící plochy 150°C, opatrně při žehlení parou. Povlečení se nesmí chemicky čistit. Nesmějí se odstraňovat skvrny organickými rozpouštědly. Používání sušičky doporučeme pouze při nižším (šetrném) stupni sušení.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit