Doprava nad 1000,- ZDARMA

postel PiCaSo Crema

Vysoká kontinentální postel PiCaSo Crema má nesporné výhody, nikoli jen estetický charakter, v podobě pohodlného vstávání díky vysokému sedu, promyšlené konstrukci, propracovaných detailů, dokonalému odvětrání, odpružení, kvalitních použitých materiálů, které přispívají k celkovému komfortu a relaxaci v době, kdy právě spíte. Konstrukci postele tvoří nosný rám, noční stolky a přední lavice.

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 20 pracovních dní

Údaje o produktu

Nosná konstrukce kontinentální postele PiCaSo Crema

Nosná konstrukce kontinentální postele PiCaSo je řešena rámem z dřevotřískových desek, které jsou v rozích lepeny pomocí dřevěných lamel. V těchto místech je rovněž provedeno zpevnění pro konstrukční uchycení nohou, v horní části rámu je upevněn smrkový rošt, který je uložen na nosných hranolech. Tyto jsou připevněny k nosnému rámu kontinentální postele. Nosné desky mají tloušťku 19 mm a výšku 25 cm. Na smrkovém rámu je uložena roznášecí deska o tloušťce 2 cm. Záruka na tuto kontinentální postel je poskytována na dobu 5 let. Rozměry nosné konstrukce jsou 180 x 200 cm.

Čelo postele

Zadní čelo kontinentální postele PiCaSo o rozměru 180 x 140 cm z dřevotřískové desky o šířce 19 mm, která je vyztužena po obvodu konstrukce žebry o tloušťce 19 mm. Žebra jsou připevněna ke konstrukci lepením pomocí dřevěných lamel, čímž je zajištěna stabilita a tvarová stálost konstrukce čela. Čelo včetně čalounění má tloušťku 90 mm. Čalounění je zhotoveno z kvalitních potahových materiálů od renomovaných světových textilních designérů zejména belgického původu, kteří se inspirovali současným moderním designem. Zvolené materiály vytváří harmonický celek. Před čalouněním jsou všechny nosné části postele a rámu čela opatřeny polyesterovým rounem s gramáží 80g/m², čímž je dosaženo výrazného zvýšení komfortu postele, který se projevuje zlepšením užitných i hygienických vlastností.

Nohy postele a spoje

Podpory kontinentální postele PiCaSo jsou řešeny kovovými kruhovými nohami ve stříbrném matu, a to v provedení pevném, alternativně rektifikovatelném, umožňujícím rektifikaci postele. Nohy boxu PiCaSo jsou ve stříbrném provedení. Boxy jsou spolu spojeny pomocí kování, tzv. žraloka, které zajišťuje rozebíratelný spoj těchto dvou boxů. Čela jsou samostatně zavěšena na konstrukci stěny.

Přední lavice a noční stolky

Přední lavice je odkládacím doplňkem kontinetální postele PiCaSo a je vyhotovena ze stejných materiálů jako nosná konstrukce. Rozměry lavice jsou výška: 50 cm, šířka 50 cm a délka: 140 cm. Noční stolky jsou samostatně stojícím doplňkem postele o rozměrech v.: 58 cm, š.: 45 cm a h.: 45 cm. Horní odkladací část nočního stolku tvoří skleněná deska. Čalounění lavice a nočních stolků je zhotoveno z kvalitních potahových látek belgického původu.

V ceně kontinentální postele není zahrnuta matrace. Vhodná matrace pro turo Kontinentální postel PiCaSo je měchová matrace PiCaSo Vital o rozměrech 180 x 200 cm se 7 zónovou profilací, kterou naleznete v oddělení MATRACE.