Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

postel MIRABELL

U moderní kontinentální postele PiCaSo Mirabell dominuje vysoké hladké čelo, které podtrhuje celkovou eleganci nadčasové kontinentální postele 21. století. Jednoduchý design postele je tak zárukou, že se bude hodit jako dominantní prvek do každé ložnice. Díky vyšší základně (25 cm) Vám tak poskytne maximální pohodlí a zasloužený odpočinek na další den. 

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

Nosná konstrukce kontinentální postele MIRABELL

Nosná konstrukce kontinentální postele PiCaSo je řešena rámem z dřevotřískových desek, které jsou v rozích lepeny pomocí dřevěných lamel. V těchto místech je rovněž provedeno zpevnění pro konstrukční uchycení nohou, v horní části rámu je upevněn smrkový rošt, který je uložen na nosných hranolech. Tyto jsou připevněny k nosnému rámu kontinentální postele. Nosné desky mají tloušťku 19 mm a výšku 25 cm. Na smrkovém rámu je uložena roznášecí deska o tloušťce 2 cm. Záruka na tuto kontinentální postel je poskytována na dobu 5 let. Rozměry nosné konstrukce jsou 180 x 200 cm.

Čelo postele

Zadní čelo kontinentální postele PiCaSo o rozměru 180 x 130 cm z dřevotřískové desky o šířce 19 mm, která je vyztužena po obvodu konstrukce žebry o tloušťce 19 mm. Žebra jsou připevněna ke konstrukci lepením pomocí dřevěných lamel, čímž je zajištěna stabilita a tvarová stálost konstrukce čela. Čelo včetně čalounění má tloušťku 90 mm. Čalounění je zhotoveno z kvalitních potahových materiálů od renomovaných světových textilních designérů zejména belgického původu, kteří se inspirovali současným moderním designem. Zvolené materiály vytváří harmonický celek. Před čalouněním jsou všechny nosné části postele a rámu čela opatřeny polyesterovým rounem s gramáží 80g/m², čímž je dosaženo výrazného zvýšení komfortu postele, který se projevuje zlepšením užitných i hygienických vlastností.

Nožičky postele

Podpory kontinentální postele jsou řešeny dřevěnými hranatými nožičkami - dub - výška 10 cm.

V ceně kontinentální postele není zahrnuta matrace. Vhodný typ matrace si můžete vybrat v sekci matrace.