Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

postel MIRABELL COMFORT

Nosná konstrukce kontinetální postele MIRABELL COMFORT je zhotovena z rámu masivního dřeva, ke kterému je připevněn roznášecí rošt. V rozích konstrukce je výstuha pro montáž nohou. Pro čalounení je vytvořeno dřevěné opláštění, jehož nosné spoje. jsou řešeny lepením pomocí dřevěných lamel a nenosné spoje pomocí šroubů s antikorozní úpravou. Tím je zajištěna stabilita podkladní konstrukce pro vlastní čalounění, která poskytuje dlouholetou záruku a stabilitu postele.

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 20 pracovních dní

Údaje o produktu

Nosná konstrukce kontinentální postele
Výška konstrukce BOX-SPRINGOVÉ postele MIRABELL COMFORT je 25 cm. Na smrkovém roštu je uloženo 240 kvalitních ocelových pružin o síle 2 mm a výšce 8 cm, které jsou vzájemně konstrukčně svázány a vytváří tak předpružený systém postele. Jednotlivé pružiny reagují na různé tlaky samostatně, čímž je dosahováno výborné bodové elasticity zajišťující vysokou přizpůsobivost váze těla v jakékoliv poloze při spánku. Postel tím získává vynikající ortopedické vlastnosti. Pružiny při stlačování uvádějí do pohybu vzduch ve spring-boxu, čímž je optimálně odváděna vlhkost z konstrukce postele a zamezuje se tak případnému tvoření plísní a množení roztočů. Záruka na konstrukci postele je 10 let. Rozměr nosné konstrukce je možný v rozměrech 180 x 200 cm nebo 160 x 200 cm. Potahová látka nosné konstrukce je mikroplyš.

Zadní vysoké čelo postele
Zadní vysoké čelo box-springové postele MIRABELL o rozměru 210 x 140 cm a tloušťce 10 cm je zhotoveno z masivního lepeného dřeva, které vytváří nosný obvodový rám čela. Čalounění z mikroplyše je zhotoveno z kvalitních potahových materiálů od renomovaných firem, které se inspirovali současným moderním designem. Před čalouněním jsou všechny nosné části postele a vysokého čelo opatřeny vrstvou polyuretanové pěny a polyesterového rouna, čímž se zvyšuje užitná a estetická hodnota postele.

Nohy a spoje
Spojení konstrukce spring-boxu a čela kontinentální postele je řešeno kováním na principu zámku, který zajišťuje jejich pevné spojení. Spring-boxové postele jsou opatřeny kovovými nožkami (výška 10 cm) v provedení lesklého nebo matného chrómu, které umožňují výškovou rektifikaci postele. Podle přání zákazníka je možné dodat i nohy dřevěné v přírodních odstínech.

Doplňky postele
Box-springové postele MIRABELL jsou doplněny o noční stolky a přehozové lavice s možností úložného prostoru, Rozměr nočních stolků je 45x45x58 cm a přehozových lavic 50x140x48 cm. Nosné konstrukce těchto doplňků jsou řešeny deskami o tloušťce 19 mm, nosné spoje jsou řešeny lepením pomocí lamel a nenosné spoje pomocí šroubů s antikorozní úpravou. Povrchově jsou doplňky vybaveny čalouněním, které koresponduje s čalouněním postele. Povrchy nočních stolků jsou opatřeny sklem v úpravě SATINETO. Stolky a přehozové lavice jsou opatřeny nožkami dle vlastního výběru.

Matrace
V ceně postele je obsažena matrace TRIO CLIMA HR 45 v rozměru 2x 90/200 cm nebo 180/200 cm dle vlastního výběru. Matrace má třívrstvé ergonomické jádro se 7 zónami složené z HR pěny a perforované CLIMA pěny. Celková výška matrace v potahu je 18 cm. Potah matrace je snímatelný a pratelný na 60°C. Podrobnější informace o matraci nalezte na odkazu ZDE. K posteli je možné zvolit i jiný typ na matrace za přípaletk, výši příplatku bychom Vám určili podle typu matrace.