Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

Dream MEMORY

Anatomický polštář PiCaSo Dream MEMORY z viscoelastické paměťové pěny nebo-li líné pěny se vlivem tělesné teploty ideálně přizpůsobuje tvaru krku a hlavy a poskytuje jim pevnou oporu a odlehčuje zatížení krčních a šíjových svalů. Anatomický polštář Vám tak poskytne maximální komfort a pohodlí během spánku. Vysoce kvalitní, snímatelný a pratelný potah polštáře zajišťuje vysokou hygienu výrobku.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Anatomický polštář z viscoelastické paměťové pěny Dream Memory – líná pěna, ze které je polštář vyroben, se vlivem tělesné teploty ideálně přizpůsobuje tvaru krku a hlavy a poskytuje jim pevnou oporu a odlehčuje zatížení krčních a šíjových svalů. Polštář Vám tak poskytne maximální komfort behěm spánku.  Vysoce kvalitní, snímatelný a pratelný potah polštáře (který je opatřený zipem) zajišťuje vysokou hygienu výrobku. Potah polštáře je složen z 76% polyesteru, 24% viskózy. Polštář se vyrábí v rozměru 42 x 72 x 10.5 cm. Vrchní design potahu se může lišit od obrázku, díky změně designu tkaniny od dodavatele.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • kvalitní zpracování
  • optimální opora hlavy
  • odlehčuje zatížení krčních a šíjových svalů
  • dlouhá živostnost
  • nesléhavost
  • snímatelný potah se zipem
  • dodáváno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování povlaku anatomického polštáře Dream MEMORY praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit