Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

CAPA NATURE - nastavitelná výška

Vytvořte si vlastní polštář, který ideálně vyhovuje vašemu pohodlí díky švýcarské inovativní technologii, která vnesla do světa spánku zcela nový rozměr v podobě výškově nastavitelného polštáře Capa Nature skládajícího se ze 2 komor. Tato technologie funguje s přesností švýcarských hodinek a patří mezi nejvyšší luxus a komfort ve svém oboru. Inovativní technologie tkví v dvoukomorové skladbě polštáře, kdy vrchní komora je plněna bílým prachovým husím peřím evropské top kvality I.třídy, pro dokonale měkký a hebký pocit a naopak vnitřní komora je plněna směsí přírodní vlny (60%) a dřevěnými hoblinkami švýcarských borovicových lesů (40%) pro oporu krční páteře. Je to jediné řešení na trhu, které dokáže nabídnout jemné objetí s dostatečně pevnou oporou.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 3 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Výškově nastavitelný péřový polštář Capa Nature se kladá ze 2 komor, kdy vnější komora (hydrofilní - dobře odavádí vhkost, prodyšná) je navržena z tkaniny 100% bavlny s bočním zipem umožňujícím samostatné praní povlaku polštáře. 
Vnější komora polštáře je plněná 100% čistým prachovým husím bílým peřím evropské top kvality třídy I. Tato komora vám poskytne dokonale jemné objetí krční páteře a vám se tak bude příjemně usínat.
Vnitřní komora (střední opora) je plněna směsí přírodní vlny (60%) a dřevěnými hoblinkami švýcarských borovicových lesů (40%). Dřevěné hoblinky mají pozitvní vliv na srdeční frekvenci během spánku a dodávají polštáři vyšší oporu krční páteře. Přírodní vlna v jádru polštáře absorbuje o 30% více vlhkosti než je její vlastní váha, aniž by působila na dotek vlhkým dojmem, nadměrné vhlkosti se zbavuje odpařovaním, zatímco na pokožce vytváří příjemný chladivý efekt. Vnitřní povlak polštáře je opatřen zipem a lze si na míru upravit množství směsi přírodní vlny a dřevěných hoblin tak, aby vám výška polštáře optimálně vyhovovala. Ke každému polštáři dostanete zdarma extra množství vnitřní náplně navíc pro případné doplnění dle potřeby.

PŘEDNOSTI

 • luxus a nadstadartní komfort
 • švýcarská inovativní technologie
 • skladba polštáře ze dvou komor
 • vnější komora z prachového husího peří I třídy pro lehkost a dokonalé objetí
 • vnitřní komora směs přírodní ovčí vlny a dřevěných hoblinek borovicových lesů Švýcarska
 • vlna odvadí vlhkost jako páru, což nedokáže žádný syntetický materiál
 • vlna má samočistící mechanismus
 • dřevěné hoblinky mají pozitivni vliv na srdeční frekvenci během spánku
 • poskytne střední vyšší oporu krční páteři
 • 100% přírodní materiály
 • zdarma náplň navíc
 • možnost nastavení výšky polštáře odebraním/přidáním vnitřní výplně
 • vyrobeno ve Švýcarsku
 • baleno v dárkové zipové tašce

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování péřového výškově nastavitelného péřového polštáře Capa Nature praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prát lze pouze vnější povlak (komoru) polštáře při teplotě do 60°C. Vniřní komoru polštáře nelze prát. Péřový polštář je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit. Polštář je certifikován dle přísné mezinárodní normy pod označením NOMITE®, je tedy vhodný pro alergiky na roztoče. 


Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit