válec SILVER | Picaso Manufactury
Doprava nad 1000,- ZDARMA

válec SILVER

Válec SILVER je vhodným dekorativním a nebo relaxačním doplňkem vaší ložnice, dodá dostatečný odpočinek šíjovým svalům, zmírní svalovou únavu a poskytne pevnou oporu krční páteři. Povrchovaní tkanina polštáře je navržena z patentované 100% bavlny Silver, která je obohacena o ionty stříbra, které zabraňují množení bakterií a působí tak zároveň antibakteriálně. Rozměr polštáře je 90 x 16 cm.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina relaxačního polštářku je složena ze 100% patentované bavlny doplněné o ionty stříbra, které zamezují šíření bakterií a soušasně působí antibakteriálně.
Vnitřní náplň polštářku tvoří polyesterové kuličky, které dodávaji relaxačnímu polštáři měkkost a pružnost.
Rozměry válce jsou šířka: 90 cm, průměr: 16 cm.

Bavlna   Öko Tex   Silver

PŘEDNOSTI

  • dekorativní a relaxační polštářek
  • 100% bavlna s ionty stříbra
  • měkká a pružná náplň
  • dostatečný odpočinek pro šíjové svaly
  • zmírní svalovou únavu
  • poskytne pevnou oporu krční páteři

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování relaxačního válce SILVER ORIGIN praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek se nesmí chemicky čistit