Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář VITAL

Antibakteriální polštář PiCaSo VITAL vám poskytne příjemné objetí hlavy a její pohodovou oporu během spánku. Polštář je zhotoven z jemné tkaniny ze 100% mikropolyesteru. Díky použitým materiálům je polštář vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí hlavy. Polštář je opatřen bočním zipem, který umožnuje prát obal samostaně (čímž se výrazně prodlouží jeho životnost) a regulovat množství vnitřní náplně. Vhodný pro alergiky.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Polštář PiCaSo VITAL se skládá ze dvou částí. Vnější část polštáře s prošitým povrchem  je opatřena zipem. Druhou, vnitřní část polštáře PiCaSo VITAL, tvoří náplň ze smesi polyuretanových tyčinek (PUR) a polyesterových kuliček (PES) umístěných ve vaku z netkané textílie. tato směs zajišťuje měkkost a pružnost polštáře.  Polštáře je zhotoven z jemné tkaniny ze 100% mikropolyesteru. Díky použitým materiálům je polštář vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí behěm spánku.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • antibakteriální, hypoalergenní účinky
  • vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí
  • snímatelný a samostatně pratelný obal polštáře
  • možnost regulace vnitřní náplně
  • alergicky neutrální
  • dlouhá životnost
  • lze telefonicky objednat i atypické rozměry
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře VITAL praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Sušení doporučejeme do teploty vzduchu – cca 120°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit