Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář SILBA

Povrchová tkanina polštáře Silba je vyrobená ze 100% polyesteru a je doplnění o aktivní častice stříbra. Tyto častice dodávají polštáři antibakteriální účinky, zamezují tak množení bakterií. Vnitřní náplň polštáře je uložena v samostaném vnitřním vaku na zip, což umožňuje prát potah polštáře samostatně a prodlužuje tak jeho životnost. 

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina polštáře je vyrobena ze 100% polyesteru, která je doplněna o aktivní častice stříbra. Vnější povlak polštáře je na zip, díky tomu ho můžete prát samostatně. Náplň polštáře tvoří směs polyesterových kuliček a PUR tyčinek, které jsou uloženy v samostatném vnitřní vaku na zip. Díky samostatnému vaku si můžete náplň regulovat dle vlastní potřeby.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • častice stříbra - zamezují množení bakterií
  • antibakteriální účinky
  • regulace vnitřní náplně
  • praní vnějšího povlaku samostatně
  • dlouhá životnost
  • optimální opora hlavy

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře Silba praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Výrobek je možné sušit v sušičce. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit