Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář MIRABELL

Vyvařovací polštář PiCaSo MIRABELL patří do soupravy se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardem, tj. možností praní do 95°C, při němž se spolehlivě hubí roztoči a bakterie. Polštář je zhotoven v povrchové části ze směsové bavlny (50%) a polyesteru (50%) tkaniny podložené tenkým prošitým rounem. Polštář je nabízen ve dvou provedeních bez zipu a se zipem. Povlak u varianty polštáře se zipem je snímatelný a samostatně pratelný a také umožňuje regulaci množství vnitřní náplně podle vlastních potřeb.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Polštář PiCaSo MIRABELL je zhotoven v povrchové části ze směsové tkaniny bavlny (50%) a polyesteru (50%) podložené tenkým prošitým rounem. Polštář je nabízen ve třech rozměrěch se zipem: 50x70 cm, 70x90 cm. Povlak u varianty polštáře se zipem je snímatelný a samostatně pratelný a také umožňuje regulaci množství vnitřní náplně podle vlastních potřeb. Vnitřní náplň polštáře se skládá ze směsi z jemných polyesterových „kuliček“ a speciálních polyuretanových tyčinek uložených ve vaku, které jsou nesléhavé a dokonale se přizpůsobí tvaru krční páteře a hlavy, zatímco vy můžete klidně snít.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • vysoká životnost
  • optimální opora hlavy
  • pro všechny typy alergií
  • snímatelný a pratelný povlak
  • možnost regulace náplně
  • praní do 95°C odstraní všechny mikroorganismy a roztoče
  • sušení do 120°C
  • vhodný pro spánek na zádech, na boku a na břiše
  • vnitřní náplň neslehává
  • dodáváno v průhledné pvc tašce s uchem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování hladkého polštáře PiCaSo MIRABELL praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Povlak polštáře u varianty ZIP je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. U variaty polštáře bez zipu je nutné prát polštář celý, včetně vnitřní náplně. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 95°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Sušení polštáře doporučejeme do teploty vzduchu – cca 120°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 95°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit