Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář LYOCELL

Prošívaný polštář Lyocell se zipem je vhodný především pro spáče se zvyšenou potivostí a citlivostí kůže. Luxusní lyocellová vlákna renomované rakouské firmy Lenzing vám zajistí účinné pohlcování a odvod vlhkosti a vy budete moct během noci příjemně spát bez nadměrného pocení a nepříjemného buzení. Tato účinná lyocellová vlákna se získávají ekologickým způsobem z bukové nebo dubové celulózy. Polštář je hedvábný na omak, na boku je opatřen zipem, který umožňuje regulaci vnitřní  náplně.  Je vhodný pro alergiky a astmatiky.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Prošívaný zipový polštář Lyocell je složený ze dvou samostatných částí. Vnější povlak je tvořen ze směsové přírodní tkaniny lyocellu-Tencel 50% (zajišťuje regulaci vlhkosti) a z jemné bavlny 50% (prodyšnost), což napomáhá během spánku udržet suché a příjemné mikroklima. Tkanina TENCEL® je vysoce hydrofilní a schopna optimalizovat absorpci vlhkosti s vynikajícími chladicími schopnostmi. Tkanina přirozeně chladí a potlačuje růst baktérií. Povlak polštáře je snímatelný a samostatně pratelný, což výrazně prodlužuje životnost polštáře a umožňuje individuální regulaci vnitřní náplně. Vnitřní náplň polštáře tvoří 70% polyesterové kuličky a 30% lyocellové kuličky, tato náplň je uložena v samostatném zipovém vnitřním vaku z bavlny.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • schopnost pohlcování a účinný odvod vlhkosti
  • tkanina 50% lyocell TENCEL a 50% bavlna
  • tkanina je  hedvábná na dotek - vysoce prodyšná
  • tkanina přirozeně chladí a potlačuje růst baktérií
  • velmi dobře se přizpůsobí tvaru krční páteře
  • vhodný pro alergiky a astmatiky
  • povlak snímatelný a samostatně pratelný
  • možnost regulace vnitřní náplně
  • baleno v zipové tašce

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře LYOCELL praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Výrobek se nesmí sušit v domací sušičce a také se nesmí žehlit. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit