Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář LYOCELL TENCEL

Polštář LYOCELL TENCEL vám poskytne příjemné objetí hlavy a její pohodovou oporu. Díky jemným lyocellovým vláknům, která tvoří povrchovou tkaninu vytváří polštář v lůžku suché a zároveň teplé mikroklima pro váš spánek. Důležitou předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost (až o 50% vyšší než u bavlny) a rychlý odvod vlhkosti do okolního prostředí.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Polštář LYOCELL TENCEL je složený ze dvou samostatných částí. Zipový obal polštáře je zhotovený ze 100% přírodního materiálu TENCEL  a prošitý polyestreovým vláknem Fibre loft. Zipový vak je vyrobený z látkové tkaniny. Komfortní náplň polštáře tvoří PolyPur, jedná se o směs polyesterových kuliček a tyčinek PUR, které zajišťují pružnost, měkkost a nesléhavost. Díky PUR tyčinkám má polštář mnohonásobně delší životnost než náplně ze samostaných kuliček. Snímatelný a samostatně pratelný prošitý obal také mnohonásobně prodlužuje životnost výrobku. Díky možné regulaci vnitřní náplně polštář zajišťuje optimální oporu hlavy.

Öko Tex   Tencel

PŘEDNOSTI

  • mimořádně savý 
  • vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí hlavy
  • snímatelný a samostatně pratelný obal
  • vnitřní vak vyrobený z látkové tkaniny
  • možnost regulace vnitřní náplně
  • antibakteriální účinky
  • dlouhá životnost
  • lze objednat i atypické rozměry
  • baleno v dárkové tašce z bio bavlny s certifikátem GOTS kterou lze opakovaně používat

 

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře LYOCELL TENCEL praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nižší stupeň  teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.


Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit