Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář LYOCELL MICRO

Polštář LYOCELL MICRO vám poskytne příjemné objetí hlavy a její pohodovou oporu. Polštář je složen se směsové tkaniny z lyocellu a z jemného mikrovlákna. Díky jemným lyocellovým vláknům v povrchové tkanině vytváří polštář v lůžku suché a zároveň teplé mikroklima pro váš spánek. důležitou předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost (až o 50% vyšší než u bavlny) a rychlý odvod vlhkosti do okolního prostředí.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Polštář LYOCELL MICRO je složený ze dvou samostatných částí. Zipový obal polštáře je zhotovený ze směsové tkaniny z lyocellu (40%) a z jemného mikrovlákna (60%)  a prošitý polyestreovým vláknem Fibre loft. Zipový vak je vyrobený z lehkého polypropylénu. Komfortní náplň polštáře tvoří PolyPur, jedná se o směs polyesterových kuliček a tyčinek PUR, které zajišťují pružnost, měkkost a nesléhavost. Díky PUR tyčinkám má polštář mnohonásobně delší životnost než náplně ze samostaných kuliček. Snímatelný a samostatně pratelný prošitý obal také mnohonásobně prodlužuje životnost výrobku. Díky možné regulaci vnitřní náplně polštář zajišťuje optimální oporu hlavy.

Öko Tex   Tencel

PŘEDNOSTI

  • savý a mimořádně hřejivý program
  • vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí hlavy
  • snímatelný a samostatně pratelný obal
  • možnost regulace vnitřní náplně
  • antibakteriální účinky
  • dlouhá životnost
  • lze telefonicky objednat i atypické rozměry
  • baleno v dárkové tašce se zipem

 

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře LYOCELL MICRO praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nižší stupeň  teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.


Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit