Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář KOMFORT WOOL

Polštář KOMFORT WOOL je vyroben z BIO bavlny s certifikátem GOTS. Vnější povlak polštáře je podšitý přírodním ovčím rounem pro dlouhodobou svěžest, jelikož vlna má unikátní termoregulační vlastnosti. Náplň polštáře tvoří kombinace PES kuliček a PUR tyčinek, které jsou uloženy ve vnitřním samostatném vaku na zip. Vnitřní vak je možné vyjmout a ošetřovat tak povrchovou část polštáře samostatně, což výrazně prodlužuje životnost polštáře.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál polštáře je vyroben z BIO bavlny s certifikáem GOTS, který je prošit z vnitřní strany přírodním ovčím rounem, které polštáři dodává unikatní vlastnosti. Ovčí rouno absorbuje o 30% více vlhkosti, než je jeho vlastní váha, aniž by působilo na dotek vlhkým dojmem. Nadměrné vhlkosti se zbavuje odpařovaním, zatímco na pokožce vytváří příjemný chladivý efekt. Náplň polštáře tvoří kombinace PES kuliček a PUR tyčinek, které jsou uloženy ve vnitřním vaku na zip, je možné tak regulovat výšku polštáře.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • povlak podšit ovčím rounem
  • vlna má dokonalé absobrční účinky a chladivý efekt
  • regulace vnitřní náplně
  • 100% BIO bavlna s certifikátem GOTS
  • možnost praní povlaku samostatně
  • baleno v tašce s uchem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování výrobku je možno provádět jejím lehkým protláčením rukou ve vlažné vodě za použití přírodního mýdla nebo je možné výrobek podložku v domácí pračce při teplotě vody maximálně do 30°C v jemném cyklu (doporučuje tekuté složení pracího prostředku podobnému šampónu), minimálně jedenkrát za rok, nejlépe v letním období. Nepoužívat pro bělení prostředky obsahující chlór. Výrobek se nesmí ždímat, sušit v bubnové sušičce. Je možné využívat i chemického čistění.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit