Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář COOLMAX ORIGIN

Polštář COOLMAX ORIGIN vám poskytne příjemné objetí hlavy a její pohodovou oporu během spánku. Povrchová patentovaná tkanina Coolmax® Fabric™ s chladivým efektem na léto umožňuje velmi dobrý odvod vlhkosti, proto je polštář vhodný pro uživatele, kteří se více potí během spánku. Polštář je nabízen ve dvou provedeních a to se zipem a bez zipu, kdy u provedení ZIP je možné povlak polštáře prát samostatně a také si můžete sami navolit potřebnou pevnost či měkkost polštáře a to úpravou množství vnitřní náplně.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina polštáře COOLMAX ORIGIN je zhotovena z hydrofobního čtyřkanálkového značkového dutého vlákna firmy DuPont, které výrazně zlepšuje odvod vlhkosti z povrchu těla, což je důležité např. při zvýšeném pocení. Tkanina Coolmax® Fabric™ ze 1000% polyesteru, ze které je polštář vyroben, byla původně vyvinuta k výrobě funkčních sportovních oděvů, které se musejí vypořádat s velkým množstvím potu při extrémních sportech. Tkanina je ošetřena antibakteriální úpravou, která má schopnost potírat mikroby. Úprava povrchové tkaniny je nesepratelná. Vnitřní část polštáře představuje vak z netkané textilie (který je opatřený zipem u varianty ZIP), vyplněný měkkými polyesterovými kuličkami. Obal polštáře tvoří prošitý ochranný vak s polyesterovým rounem, který je rovněž vybavený zipem pouze u varianty s označením ZIP.

Öko Tex   Coolmax

PŘEDNOSTI

 • výborný odvod vlhkosti
 • chladivý efekt
 • antibakteriální efekt
 • patentovaná tkanina Coolmax® Fabric™
 • odvod potu z povrchu polštáře
 • optimální opora hlavy
 • snadná a rychlá údržba
 • regulace množství kuličkové náplně u označení polštáře ZIP
 • bez možnosti regulace vnitřní náplně u typu bez zipu
 • samostatně pratelný a snímatelný povlak u varianty ZIP
 • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře COOLMAX ORIGIN praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně pouze u varianty polštáře ZIP, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. U varianty bez zipu je nutné prát polštář celý (i s vnitřní nápní). Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit