Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář CLINISAN

Vyvařovací polštář CLINISAN z jemné tkaniny ze 100% mikropolyestru vám poskytne příjemné objetí hlavy a maximální pohodlí během spánku. Jeho hlavní předností je dokonalá ochrana před roztočovými alergeny. Náplň polštáře je uložena v samostatném vaku opatřeném zipem, který je umístěný ve vnějším ochranném prošitém obalu, rovněž vybaveném zipem. Můžete si tak sami navolit potřebnou pevnost či měkkost polštáře a to úpravou množství vnitřní náplně polštáře. Tkanina polštáře Clinisan je alergicky neutrální.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Polštář je zhotoven z jemného 100% mikropolyesteru a je nabízen v rozměru 50x70cm a 70x90cm. Obal zipového polštáře PiCaSo CLINISAN je v povrchové části podložený polyesterovým rounem a je prošitý. Náplň polštáře je tvořena směsí dutých vláken tvarovaných do chomáčů - kuliček (PES) a pružných polyuretanových tyčinek (PUR), které polštáři dodávají během spánku dostatečnou měkkost, pružnost a nesléhavost. Zajišťuje nejúčinnějsí ochranu proti domácím roztočům. Jedná se o vyvařovací program.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • dokonalá ochrana před roztočovými alergeny
  • vyvařovací program
  • vysoké hygienické vlastnosti
  • odolnost vůči mikroorganismům
  • snímatelný a samostatně pratelný obal polštáře
  • možnost regulace množství vnitřní náplně
  • lze telefonicky objednat i atypické rozměry
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře Clinisan praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 95°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Sušení doporučejeme do teploty vzduchu – cca 120°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 95°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit