Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář CLIMAACTIVE

Novinka polštář ClimaActive je navržený ze sametové 100% mikropolyesterové tkaniny obsahující stovky mikrovláken. Na ty navazují mikroprostory vyplněné vzduchem, které působí jako termoregulační prvek, povlak polštáře v chladu hřeje a v teplém prostředí účinně odvádí vodní páry a teplo od lidského těla. Díky své pevnosti zajišťuje tkanina polštáře dlouhou životnost. Povrch polštáře je z lícové strany jemně broušený, a proto má velmi příjemný tzv. broskvový omak. Polštář je vhodný i pro alergiky.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Polštář PiCaSo ClimaActive je zhotoven v povrchové části ze sametové (broušené) tkaniny 100% polyesteru, podložené tenkým prošitým rounem. Polštář je nabízen pouze v rozměru 70/90 cm a to dvou provedeních bez zipu a se zipem. U varianty se zipem je možné si indivuduálně regulovat vnitřní náplň a to odebráním/přidáním vnitřní náplně. Vnitřní náplň je tvořena z dutých vláken tvarovaných do chomáčků, které dodávají polštáři měkkost a pružnost. Polštář neobsahuje samostatný vnitřní vak, ve kterém je uložena náplň polštáře.

PŘEDNOSTI

  • optimální opora hlavy
  • příjemný broskvový omak díky sametové tkanině
  • vysoká prodyšnost
  • antibakteriální a alergicky neutrální
  • komfortní náplň z PES kuliček
  • možnost regulace množství vnitřní náplně u varianty polštáře se zipem
  • dlouhá životnost

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře ClimaActive praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Sušení doporučejeme do teploty vzduchu – cca 120°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit