Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář BAMBOO z bavlny

Antibakteriální a mimořádně savý polštář PiCaSo Bamboo je vybaven jedinečnou povrchovou tkaninou skládající se ze 100% bavlny, která je prošita bambusovými  vlákny. Mimořádné vlastnosti bambusových vláken se projevují ve stálých antibakteriálních a antimykotických účincích polštáře, v jeho vysoké savosti, v odvodu potu mimo pokožku a v příjemné termoregulaci těla během celého roku.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Polštář Bamboo udržuje optimální klima, v horku se vlákna roztahují a umožňují rychlý odvod veškeré vlhkosti, během zimního období se naopak vlákna stahují a udržují optimální klima. Vnější povlak polštáře je optařen zipem, pro jeho samostné praní. Povrchová tkanina vnějšího povlaku se skládá z jemné a příjemné 100% bavlny, která je prošita bambusovými vlákny. Náplň polštáře ze 100% polyesterových kuliček je uložena v samostatném zipovém vaku ze 100 % bavlny, který umožňuje regulaci vnitřní náplně (odebrání/přidání) podle individuální potřeby.

Bavlna  

PŘEDNOSTI

  • 100% bavlna prošita bambusovými vlákny
  • výborná termoregulace díky bambusovým vláknům
  • je vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí a trpící na kožní alergie
  • vnější povlak polštáře na zip
  • odolnost vůči prachovým roztočům a bakteriím
  • vnitřní vak je ze 100% bavlny a se zipem
  • možnost regulace vnitřní náplně
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře BAMBOO praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Při praní vykazuje bambusové vlákno určitou srážlivost, jedná se o přirozenou vlastnost tohoto materiálu a nelze ji žádnou úpravou ostranit, doporučujeme tedy spíše chemické čistění. Prošitý obal je možné prát/chemicky čistit samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je také možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit