Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

polštář ALOE VERA

Jako v babiččiných peřinách je přívlastek, který dokonale charakterizuje naši novinku Aloe Vera, kerou doporučuje samotná ikona českého módního designu Beata Rajská. Polštář Aloe Vera je obohacen o blahodárný rostlinný účinek Aloe Vera, který podporuje hluboký spánek, zmírňuje bolesti kloubů a posiluje přirozenou vitalitu organismu. Povrchová tkanina polštáře je antibakteriální, navržena z jemného a pevného materiálu ze 100% polyesteru pro dlouhou životnost. Polštář je opatřen bočním zipem pro optimální regulaci vnitřní náplně.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál polštáře je obohacen o přírodní rostlinnou úpravu Aloe Vera ze 100% mikropolyesteru. Polštář je konstruován pomocí vnějšího povlaku - který je snímatelný a samostaně pratelný, což výrazně prodlužuje samotnou živostnost polštáře a vnitřního samostatného vaku se zipem, kde je uložena náplň polštáře, kterou si můžete individuálně regulovat dle vlastní potřeby (odebráním / přidáním syntetických kuliček). Náplň tvoří polyesterové kuličky dodávající polštáři měkkost, pružnost, nesléhavost.

PŘEDNOSTI

  • doporučuje přední česká módní návrhřka Beata Rajská
  • limitovaná edice - pouze do vyprodání zásob
  • rostlinný výtažek z Aloe Vera
  • podporuje hluboký spánek, zmírňuje bolesti kloubů a posiluje přirozenou vitalitu organismu
  • dlouhá životnost
  • možnost regulace vnitřní náplně
  • náplň uložena v samostatném vnitřním vaku
  • samostaně pratelný povlak
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování polštáře Aloe Vera praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prošitý obal je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Výrobek se nesmí žehlit. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit