Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

podložka SILBA

Povrchová tkanina podložky na matraci Silba je vyrobená ze 100% polyesteru a je doplněna o aktivní častice stříbra. Tyto častice dodávají podložce antibakteriální účinky, zamezují tak množení bakterií. Nápň přikrývky tvoří 100% termopojené rouno. V rozích podložky jsou našity gumové pásky pro optimální fixaci k matraci.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina podložky je ze 100% polyesteru, vnitřní náplň tvoří 100% termopojené rouno. Povrchová tkanina obsahuje částice stříbra, které podložce dodávají antibakteriální účinky. V rozích jsou našity gumové pásky pro uchycení k matraci. Podložka je nabízena v několika rozměrech. Výška podložky je cca 1,5 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • čístice stříbra
  • antibaktriální účinek
  • vyrovnávací, zateplovací, ochranná fuknkce
  • výběr z více velikosti
  • baleno v tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování podložky Silba praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Výrobek je možné sušit v sušičce. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit