Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

podložka MIRABELL

Vyvařovací podložka na matraci  MIRABELL je složená z povrchové směsové tkaniny z bavlny (50%) a polyesteru (50%) se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání, což výrazně prodlužuje životnost podložky (i samotné matrace) oproti materiálům ze 100% bavlny nebo 100% polyesteru. Podložka vám také dopřeje vysoký hygienický standard, tj. možností praní do 95°C, při němž se spolehlivě hubí roztoče a bakterie.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Ložní podložka PiCaSo MIRABELL je v povrchové části zhotovena ze směsi bavlny a polyesteru, která dodává podložce příjemnou hřejivost, vzdušnost, lehkost a mimořádnou pevnost. Náplní podložky jsou značková termopojená vlákna o hmotnosti cca 250 g/m², plně odolná vůči mikroorganismům.  Na bočních stranách podložky jsou našity gumové pásy pro lepší a stabilnější uchycení na matraci. Používáním podložky MIRABELL výrazně zvýšíte životnost vaší matrace. Výška podložky je cca 1 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • díky směsi bavlny a polyesteru má výrazně delší životnost než u ostatních tkanin
  • vysoká hygiena lůžka
  • vyvařovací program
  • praní do 95°C odstraní všechny mikroorganismy a roztoče
  • prodlužuje živostnost matrace
  • zatepluje lůžko během spánku
  • sušení do 120°C 
  • dodáváno v průhledné PVC tašce s uchem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování vyvařovací podložky MIRABELL praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 95°C. Nedoporučujeme podložku bělit chemickými prostředky obsahující chlór. Sušení by se mělo provádět do teploty vzduchu – cca 120°C. Aby byla Vaše podložka MIRABELL jako nová, doporučujeme přiložit do sušičky tenisový míček.


Prát při maximální teplotě 95°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit