Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

podložka MIRABELL nová

Inovovaná vyvařovací, prošívana podložka PiCaSo MIRABELL patří do soupravy se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardem, tj. možností praní do 95°C, při němž se spolehlivě hubí roztoči a bakterie. Podložka je zhotovena v povrchové části ze směsové bavlny percale (50%) a polyesteru (50%). V rozích podložky jsou našity gumové pásky pro lepší fixaci k matraci. Náplň podložky tvoří polyesterové termopojené rouno.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Ložní podložka PiCaSo MIRABELL je v povrchové části zhotovena ze směsi bavlny perkálu 50% a polyesteru 50%, která dodává podložce příjemnou hřejivost, vzdušnost, lehkost a mimořádnou pevnost. Náplní podložky jsou značková termopojená vlákna o hmotnosti cca 250 g/m², plně odolná vůči mikroorganismům.  Na bočních stranách podložky jsou našity gumové pásy pro lepší a stabilnější uchycení na matraci. Používáním podložky MIRABELL výrazně zvýšíte životnost vaší matrace. Výška podložky je cca 1 cm.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • vysoká životnost
  • funkce vyrovnávací, ochranná, zateplovací
  • pro všechny typy alergií
  • praní do 95°C odstraní všechny mikroorganismy a roztoče
  • sušení do 120°C
  • v rozích našity gumy pro lepší fixaci
  • dodáváno v průhledné pvc tašce s uchem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování prošívané podložky PiCaSo MIRABELL praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 95°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Sušení polštáře doporučejeme do teploty vzduchu – cca 120°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byla podložka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.