Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

podložka CLINISAN

Vyvařovací podložka PiCaSo CLINISAN plní funkci zateplovací (zatepluje povrch matrace), vyrovnávací (ošetřuje a zmírňuje případné nerovnosti na matraci) a ochrannou (chrání lůžko před pronikáním prachu a jiných alergenů z matrace). Je zhotoven ze 100% jemného mikropolyesteru, který vám dodá pocit jemnosti a vzdušnosti během spánku. Podložka působí jako dokonalá ochrana před roztočovými alergeny.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Ložní matracový chránič PiCaSo CLINISAN je v povrchové části zhotoven z hydrofobního čtyřkanálkového značkového tvarovaného dutého vlákna San(HCS), které dodavá podložce příjemnou hřejivost, vzdušnost a lehkost. Na boční straně podložky jsou našity gumové pásy pro lepší a stabilnější uchycení podložky na matraci. Používaním chrániče, neboli podložky výrazně zvýšíte životnost vaší matrace. Výška podložky je cca 1 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • dokonalá ochrana před domácími roztoči
  • zateplovací funkce
  • vyrovnávací funkce
  • ochranná funkce
  • alergicky neutrální
  • dlouhá životnost
  • dodává se v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování matracového chrániče CLINISAN doporučujeme provádět nejméně jednou za rok, nejlépe v létě. Je možné jej prát v domácí pračce při teplotě vody do 95°C. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje vyšší stupeň teploty vzduchu – do cca 120°C. Podložka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Aby byla Vaše podložka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 95°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit