Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

podložka BAMBOO

Prošívaná antibakteriální a mimořádně savá podložka PiCaSo BAMBOO je vybavena jedinečnou povrchovou tkaninou složenou z kombinace bambusových vláken a polyesterových mikrovláken v poměru 60:40. Mimořádné vlastnosti bambusových vláken se projevují ve stálých antibakteriálních a antimykotických účincích přikrývky, v její vysoké savosti (až 4x vyšší než u bavlny), v odvodu potu mimo pokožku a v příjemné termoregulaci kolem těla.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Prošívaná antibakteriální a mimořádně savá podložka BAMBOO je zhotovena z jedinečné povrchové tkaniny složené z kombinace bambusových vláken a polyesterových mikrovláken v poměru 60:40. Podložka je jemná, měkká a hebká na dotek. Její lehkost je dána náplní ze značkových, dutých, velmi jemných polyesterových vláken o hmotnosti cca 250 g/m², plně odolných vůči mikroorganismům. Plní ochrannou funkci matrace, zateplovací a vyrovnávací. Výška podložky je cca 1 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • antibakteriální, antimykonické účinky
  • účinné pohlcování vlhkosti až 4x vyšší než u bavlny
  • výborný odvod potu od těla
  • komfortní spaní
  • alergicky neutrální
  • vhodná pro děti do 3 let
  • lze telefonicky/emailem objednat i atypické rozměry
  • dodáváno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování podložky doporučujeme provádět nejméně jednou za rok, nejlépe v létě. Je možné ji prát v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. (Upozorňujeme, že ve standardní domácí pračce je možné prát pouze podložky do rozměru cca 140x200 cm. Podložky s většími rozměry je možno prát jenom v pračce s velkou kapacitou praní.)   Nepoužívat pro bělení prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Podložka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit