Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

podložka BAMBOO z bavlny

Novinka v podobě přírodní podložky BAMBOO z bavlny, která Vám zaručí 100% dotek přírody bez použití syntetických materiálů. Její povrchový materiál se skládá ze 100% jemné a současně pevné bavlny, kdy náplň tvoří bambusovaná vlákna, která zaručují dokonalý odvod vlhkosti od těla směrem do okolí, díky dostatečné termoregulaci tak nedochází k nadměrnému pocení během spánku. Mimořádné vlastnosti bambusových vláken se projevují ve stálých antibakteriálních a antimykotických účincích podložky, ve vysoké savosti, která je až 4x vyšší než u samostatné bavlny. 100% přírodní výrobek.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Podložka Bamboo z bavlny zajišťuje výbornou termoregulaci teploty během celého roku, v horku se bambusová vlákna roztahují a umožňují odvod vlhkosti a naopak v chladném období se vlákna stahují a udržují teplo. Vnější tkanina podložky je vyrobena ze 100% bavlny, která je prošita bambusovým vláknem. Vnitřní náplň podložky tvoří 100% bambusové vlákno ve formě rouna, rovnoměrné rozložení rouna zajišťuje prošití podložky. V rozích podložky jsou našity gumy pro lepší fixaci k matraci.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • 100% přírodní výrobek
  • výborná termoregulace díky bambusovým vláknům
  • je vhodná pro osoby se zvýšenou potivostí a trpící na kožní alergie
  • náplň 100% bambusové vlákno
  • termoregulační efekt
  • odolnost vůči prachovým roztočům a bakteriím
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování podložky BAMBOO praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Při praní vykazuje bambusové vlákno určitou srážlivost, jedná se o přirozenou vlastnost tohoto materiálu a nelze ji žádnou úpravou ostranit, doporučujeme tedy spíše chemické čistění. Praní podložky je také možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byla přikrývka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit