Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

péřová přikrývka EXCELLENT

Představujeme Vám novinku v podobě celoroční extra lehoučké péřové přikrývky Excellent přímo z naší dílny. Povrchový materiál luxusní přikrývky tvoří 100% jemně tkaná bavlna s ochrannou známkou Nomite®  zajišťující protiroztočovou úpravu. Náplň přikrývky se skládá z 80% prachového maďarského husího peří a z 20% jemného husího peří nejvyšší kvality. Prošití přikrývky je řešeno kazetami s vnitřními můstky. Přikrývka je v hodná i pro alergiky na domácí prach. Přikrývka působí lehkým a krásně nadýchaným dojmem.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál péřové přikrývky Excellent je zhotovený z jemně tkané 100% bavlny, celý obvod je pak doplněný o bavlněnou paspulku. Vnitřní náplň přikrývky tvoří z 80% prachové maďarské husí peří a z 20% jemné husí peří 1.třídy nejvyšší kvality. Přikrývka má ochranou známku Downafresh® dle evropského normy EN 12935, což zaručuje, že peří při zpracování prochází pečlivým čistícím procesem v termální krystalické vodě podle nejpřísnější hyginecké normy a suší se krátkým cyklem za přísady termálního oleje, který docílí výsledku, že peří je pak pružnější a odolnější proti poškození. Díky vysokému podílu prachového husího peří je přikrývka velmi lehká a krásně nadýchaná. Představuje luxusní zpracování a českou kvalitu. Přikrývku nabízíme v několika rozměrech 140x200 cm (klasická), 140x220 cm (prodloužená) a 200x220 cm (francouzská). 

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • kvalitní zpracování
  • 80% prachové husí peří a 20% jemné husí peří
  • kazetové prošití
  • nevyšší komfort během spánku
  • zamezuje pocení díky prachovému peří
  • extra lehkost a nadýchanost
  • celoroční provedení
  • vhodné pro alergiky na domácí prach
  • dárkově baleno v pevné tašce
  • mezinárodní certifikáty: Nomite®, Downafresh®, Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování luxusní péřové přikrývky Excellent praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Přikrývka má ochrannou známkou Downafresh® dle evropské normy EN 12935 pro peří a prachové peří. Peří je ošetřeno pro jemný cyklus praní při teplotě do 30°C. Péřovou přikrývku je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje vyšší stupeň. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit. Aby byla peřina stále krásně nadýchaná, doporučujeme ji pravidelně natřepávat.

Prát při maximální teplotě 30°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit