Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

péřový polštář FEST

Péřový polštář FEST od BÖHMERWALDU, který když okusíte, tak si ho na první pohled zamilujete. Již po staletí se prachové peří a peří osvědčují jako téměř ideální náplně přikrývek a polštářů. Právě prachové peří svými četnými vzduchovými mezírkami mezi jednotlivými kousky tvoří perfektní tepelnou izolaci.  Polštář toho musí během spánku hodně vydržet, a proto musí představovat skutečný mistrovský výrobek. Všeobecně platí, že čím vyšší je kvalita náplně, tím vyšší je komfort spánku, což nejvyšší komfort představuje právě peří. 

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povlak polštáře FEST je zhotovený z jemného kepru z Mako-bavlny a má bavlněné olemování. Vnitřní nápň polštáře je plněna jemným bílým maďarským kachním prachovým peřím a peřím  1.třídy - 85% peří a 15% prachového peří, uloženým v perkálové tkanině ze 100% Mako-bavlny s paspulkou, která tvoří vnější potah polštáře. Během spánku Vám poskytne pevnou oporu hlavy a vysoký komfort a zamezí nadměrnému pocení během klidného spánku. Představuje luxusní zpracování a německou kvalitu.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • zajistí nejvyšší komfort při spánku
  • prachové peří kvality 1.
  • poskytuje optimální oporu hlavy
  • vyřeší pocení lidského organismu během spánku
  • perkálová tkanina
  • luxusní zpracování
  • vhodný pro alergiky na domácí prach
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování péřového polštáře praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Označení tohoto polštáře DAUNASAN splňuje Evropskou normu pro peří a prachové peří. Plnící materiál je ošetřen pro jemný cyklus praní při teplotě do 60°C. Péřový polštář je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit