Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

péřový polštář EXCELLENT

Představujeme Vám novinku přímo z naší dílny, nadýchaný luxusní péřový polštář Excellent se střední tuhostí. Povrchový materiál polštáře tvoří 100% jemně tkaná bavlna s ochrannou známkou Nomite® zajišťující protiroztočovou úpravu. Náplň polštáře tvoří z 50% jemné bílé prachové maďarské husí peří a 50% husí peří nejvyšší kvality I. třídy, čímž je dosažena střední tuhost polštáře s dokonalými teleplně izolačními vlastnostmi. Polštář je i v hodný pro alergiky na domácí prach.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povlak péřového polštáře Excellent je zhotovený z jemně tkané 100% bavlny s technologickou úpravou Downproof zamezující prolézání peří skrz povrchový materiál. Celý obvod polštáře je pak doplněný o bavlněnou paspulku. Vnitřní náplň polštáře tvoří z 50% jemné bílé maďarské husí prachové peří a z 50% jemné husí peří 1.třídy nejvyšší kvality. Polštář má ochrannou známku Downafresh® dle evropského normy EN 12935, což zaručuje, že peří při zpracování prochází pečlivým čistícím procesem v termální krystalické vodě podle nejpřísnější hygienické normy a suší se krátkým cyklem za přísady termálního oleje, který docílí výsledku, že peří je pak pružnější a odolnější proti poškození. Polštář díky podílu prachového peří a peří 1:1 působí střední tuhostí, kdy jádro je plněno z větší části peřím pro větší oporu a vnější komory pak dodávají jemný nadýchaný pocit díky prachovému peří. Tento péřový polštář představuje luxusní zpracování a českou kvalitu. Polštář nabízíme v rozměru 50x70 cm a 70x90 cm.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • kvalitní zpracování
  • 50% prachové peří, 50% peří husí peří
  • luxusní výrobek
  • zamezuje pocení
  • vynikající plnivost
  • vnějsí komory plněny prachovým peřím pro dokonale jemný pocit
  • střední tuhost 
  • vhodné pro alergiky na domácí prach
  • dárkově baleno pevné v tašce
  • mezinárodní certifikáty: Nomite®, Downfresh®, Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Před prvním použitím doporučejeme polštář více natřepat. Ošetřování péřového polštáře Excellent praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Označení tohoto polštáře Downafresh® splňuje Evropskou normu pro peří a prachové peří. Plnící materiál je ošetřen pro jemný cyklus praní při teplotě do 30°C. Péřový polštář je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje vyšší stupeň. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit. Aby byl péřový polštář stále krásně nadýchaný, doporučujeme jej pravidelně natřepávat.

Prát při maximální teplotě 30°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit