Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

péřový polštář COMFORT

Představujeme Vám novinku přímo z naší dílny, péřový polštář Comfort, povrchový materiál polštáře tvoří 100% jemně tkaná bavlna s ochrannou známkou Nomite zajišťující protiroztočovou úpravu. Náplň polštáře tvoří z 20% jemné bílé prachové maďarské kachní peří a 80% drobné kachní peří nejvyšší kvality. Polštář dodává spíše nižší oporu krční páteři, takže jej ocení ti, co preferují spáněk na břichu nebo na boku. Je  vhodný pro alergiky na domácí prach.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povlak péřového polštáře Comfort je zhotovený z jemně tkané 100% bavlny s technologickou úpravou Downproof - zamezující prolízaní peří skrz povrchový materiál. Celý obvod polštáře je pak doplněný o bavlněnou paspulku. Vnitřní náplň polštáře tvoří z 20% jemné bílé maďarské kachní prachové peří a z 80% jemné kachní peří 1.třídy nejvyšší kvality. Polštář má ochranou známku Downafresh® dle evropského normy EN 12935, což zaručuje, že peří při zpracování prochází pečlivým čistícím procesem v termální krystalické vodě podle nejpřísnější hyginecké normy a suší se krátkým cyklem za přísady termálního oleje, který docílí vysledku, že peří je pak pružnější a odolnější proti poškození. Polštář je vhodný zejména pr ty, co nemají rádi vysoké polštáře. Představuje luxusní zpracování a českou kvalitu. 

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • kvalitní zpracování
  • 20% prachové peří, 80% jemné peří
  • zamezuje pocení 
  • nejvyšší komfort
  • tuhost nižší
  • vhodné pro alergiky na domácí prach
  • dárkově baleno v pevné tašce
  • mezinárodní certifikáty: Nomite®, Downafresh®, Downproof, Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování péřového polštáře praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Označení tohoto polštáře Downafresh® splňuje Evropskou normu EN 12935 pro peří a prachové peří. Plnící materiál je ošetřen pro jemný cyklus praní při teplotě do 30°C. Péřový polštář je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje vyšší stupeň. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit. Aby byl péřový polštář stále krásně nadýchaný, doporučujeme jej pravidelně natřepávat.

Prát při maximální teplotě 30°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit