Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

péřový polštář COMFORT

Představujeme Vám novinku přímo z naší dílny, péřový polštář Comfort s tří komorovou konstrukcí. Povrchový materiál polštáře tvoří 100% jemně tkaná bavlna s ochrannou známkou Nomite zajišťující protiroztočovou úpravu. Náplň polštáře tvoří z 20% jemné bílé prachové maďarské kachní peří a 80% drobné kachní peříčka nejvyšší kvality. Díky většímu podílu peří nad prachovým peří působí polštář tužším dojmem, tedy dodá vyšší oporu pro krční páteř. Polštář je i v hodný pro alergiky na domácí prach.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povlak péřového polštáře Comfort je zhotovený z jemně tkané 100% bavlny, celý obvod polštáře je pak doplněný o bavlněnou paspulku. Vnitřní náplň polštáře tvoří z 20% jemné bílé maďarské kachní prachové peří a z 80% jemné kachní peří 1.třídy nejvyšší kvality. Polštář má ochranou známku Downafresh® dle evropského normy EN 12935, což zaručuje, že peří při zpracování prochází pečlivým čistícím procesem v termální krystalické vodě podle nejpřísnější hyginecké normy a suší se krátkým cyklem za přísady termálního oleje, který docílí vysledku, že peří je pak pružnější a odolnější proti poškození. Polštář díky vyššímu podílu peří nad prachovým peřím působí spíše tužším dojmem, tedy poskytne vyšší oporu krční páteři. Představuje luxusní zpracování a českou kvalitu. Polštář nabízíme ve dvou rozměrech 50x70 cm a 70x90 cm. 

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • kvalitní zpracování
  • 20% prachové peří, 80% jemné peří
  • 3-komorová skladba
  • zamezuje pocení 
  • nejvyšší komfort
  • vyšší tuhost
  • vhodné pro alergiky na domácí prach
  • dárkově baleno v pevné tašce
  • mezinárodní certifikáty: Nomite®, Downafresh®, Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování péřového polštáře praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Označení tohoto polštáře Downafresh® splňuje Evropskou normu EN 12935 pro peří a prachové peří. Plnící materiál je ošetřen pro jemný cyklus praní při teplotě do 30°C. Péřový polštář je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje vyšší stupeň. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit. Aby byl péřový polštář stále krásně nadýchaný, doporučujeme jej pravidelně natřepávat.

Prát při maximální teplotě 30°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit