Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

CAPA WOOL s nastavitelnou výškou

Vytvořte si vlastní polštář, který ideálně vyhovuje vašemu pohodlí díky švýcarské inovativní technologii, která vnesla do světa spánku zcela nový rozměr v podobě výškově nastavitelného polštáře Capa Wool skládajícího se ze 2 komor. Tato technologie funguje s přesností švýcarských hodinek a patří mezi nejvyšší luxus a komfort ve svém oboru. Inovativní technologie tkví v dvoukomorové skladbě polštáře, kdy vrchní komora je plněna bílým 100% prachovým husím peřím evropské top kvality I. třídy pro dokonale měkký, hebký pocit a naopak vnitřní komora je plněna přírodní ovčí vlnou pro dostatečnou oporu a dokonalou absorbci vlhosti. Je to jediné řešení na trhu, které dokáže nabídnout jemné objetí s dostatečně pevnou oporou.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Výškově nastavitelný polštář Capa Wool se kladá ze dvou komor, kdy vnější komora (hydrofilní - dobře odavádí vhkost, prodyšná) je navržena z tkaniny 100% bavlny s bočním zipem umožňujícím samostatné praní vnějšího povlaku polštáře. 
Vnější komora polštáře je plněná 100% čistým bílým prachovým husím peřím evropské top kvality třídy I. Tato komora vám posytné dokonale jemné objetí krční patéře a vám se tak bude krásně usínat.
Vnitřní komora je plněna přírodní ovčí vlnou pro dlouhodobou svěžest. Vlna dodá krční páteři potřebnou oporu a díky jejím vyjmečným vlastnostem absorbuje o 30% více vlhkosti, než je její vlastní váha, aniž by působila na dotek vlhkým dojmem. Nadměrné vhlkosti se zbavuje odpařovaním, zatímco na pokožce vytváří příjemný chladivý efekt. Vnitřní povlak polštáře je opatřen zipem a lze si na míru upravit množství přírodní vlny, aby vám výška polštáře optimálně vyhovovala. Ke každému polštáři dostanete zdarma extra množství přírodní vlny navíc pro případné doplnění dle potřeby.

Bavlna  

PŘEDNOSTI

 • luxus a nadstadartní komfort
 • švýcarská inovativní technologie
 • skladba polštáře ze dvou komor
 • vnější komora z prachového husího peří I třídy pro jemnost a dokonalé objetí
 • vnitřní komora z přírodní ovčí vlny s termoregulačními vlastnostmi
 • vlna odvadí vlhkost jako páru, což nedokáže žádný syntetický materiál
 • vlna má samočistící mechanismus
 • poskytne střední oporu krční páteři
 • 100% přírodní materiály
 • zdarma náplň navíc
 • možnost nastavení výšky polštáře odebraním/přidáním výplně
 • vyrobeno ve Švýcarsku
 • baleno v dárkové zipové tašce

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování péřového výškově nastavitelného péřového polštáře Capa Wool praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Prát lze pouze vnější povlak (komoru s prachovým husím peřím) polštáře při teplotě do 60°C. Vniřní komoru polštáře nelze prát, lze u ní pouze regulovat množství vnitřní náplně. Péřový polštář je možné šetrně chemicky čistit. Pro domácí sušení se doporučuje nízký stupeň  teploty vzduchu – do cca 60°C. Výrobek se nesmí bělit chlórem a žehlit. Polštář je certifikován dle přísné mezinárodní normy pod označením NOMITE®, je tedy vhodný pro alergiky na roztoče. 


Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit