přikrývka Lyocell - Varianta: 135 x 200 cm, CELOROČNÍ (1000 g)



Prošívaná přikrývka Lyocell je vhodná především pro spáče se zvyšenou potivostí. Lyocellová vlákna renomované rakouské firmy Lenzing vám zajistí účinné pohlcování a odvod vlhkosti a vy budete moct během noci příjemně spát bez nadměrného pocení a nepříjemného buzení. Tato účinná lyocellová vlákna se získávají ekologickým způsobem z bukové nebo dubové celulózy. Přikrývka je hedvábná na dotek a po celém obvodu je obšita luxusní sténovou lemovkou. Je vhodná pro alergiky a astmatiky. Více
SLOŽENÍ
Prošívanou přikrývku Lyocell tvoří lehká, hebká směsová tkanina z lyocellu 50% (zajišťuje regulaci vlhkosti) a jemné bavlny 50% (prodyšnost). Tkanina TENCEL® je vysocehydrofilní a schopna optimalizovat absorpci vlhkosti s vynikajícími chladicími schopnostmi. Tkanina přirozeně chladí a potlačuje růst baktérií. Náplň přikrývky se skládá z lyocellového vlákna 50% a tvarovaného polyesterového vlákna 50% s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Důležitou předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost a rychlý odvod vlhkosti do okolního prostředí. Přikrývka je obšita luxusní krémovou saténovou lemovkou.


PŘEDNOSTI
- schopnost pohlcování a účinný odvod vlhkosti
- luxusní tkanina 50% lyocell TENCEL a 50% bavlna
- tkanina je hedvábná na dotek - vysoce prodyšná
- tkanina přirozeně chladí a potlačuje růst baktérií
- velmi dobře obepíná tělo
- vhodná pro alergiky a astmatiky
- obšita saténovou lemovkou
- baleno v zipové tašce
TIPY NA ÚDRŽBU
Ošetřování přikrývky LYOCELL TENCEL doporučujeme provádět nejméně 2x ročně, nejlépe v létě. Je možné ji prát v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Přikrývka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Aby byla Vaše přikrývka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček.
Povrchový materiál | 50% tencel a 50% bavlna |
---|---|
Vlastnosti | větší odvod vlhkosti (proti pocení) |
Rozměry přikrývky | 135x200 cm, 135x220 cm, 220x200 cm |
Záruka | 2 roky |
Dagmar Netíková
KladyOpakovaně jsem u tohoto dodavatele zakoupila polštáře a přikrývky LYOCELL a jsme s nimi velmi spokojeni. Mohu opravdu vřele všem doporučit. Také chci ...více
KladyOpakovaně jsem u tohoto dodavatele zakoupila polštáře a přikrývky LYOCELL a jsme s nimi velmi spokojeni. Mohu opravdu vřele všem doporučit. Také chci poděkovat za přístup k mým požadavkům - vždy bylo bezezbytku vyhověno.
ZáporyNemám, co bych vytknula . Velká spokojenost
ZáporyNemám, co bych vytknula . Velká spokojenost
Související produkty2


polštář Lyocell
Povrchový materiál | 50% tencel a 50% bavlna |
---|---|
Vlastnosti | větší odvod vlhkosti (proti pocení) |


prostěradlo Organic Cotton Jersey Cardus
Barva |
![]() |
---|---|
Povrchový materiál | 100% organická (BIO) bavlna |