kontinentální postel PRESIDENT

Cena
234 990 Kč

Kód produktu
211

Varianta neexistuje
ks

Kontinentální postel President znamená spokojit se jen s tím nejlepší. V kontinentální posteli Presiden jsou použity jen ty nejmodernější a nejnovější technologie a poznatky o zdravém spánku. Když ulehnete, stará se o Vás celkem 5011 pružin v jádru matrace ve 3 vrstvách a 7 zónách se zdvojenými pružinami sytému AirForce, které dávají posteli 'cit pro tělo', reagují tak na sebemší impuls horních vrstvech. Více

Varianta Dostupnost Cena  Množství (ks)
kontinentální postel PRESIDENT rozměr čela 150/180 cm + 2ks boxy 90/200 cm na objednávku (dodání 2-3 týdny) 234 990 Kč

Topper o výšce 8 cm tvoří vrchní část matrace, je volitelný (varianty na výběr: Visco Medium, Visco Soft, Latex Medium, Latex Soft, Gelový, Péřový). Topper je pratelný s bočním zipem.

Matrace Super-Multi-Pocekt AirForce se 7 zónami o výšce 26 cm. Speciální systém se zdvojenými pružinami v mezivrstvách, s funcí vzdušné pumpy. Volitelná tuhost - tužší, střední, měkčí.

Základna Pocket kontinentální postele obsahuje taškové pružiny Mini Pocket s 7 zónami. Postel o rozměru dvoulůžka se tak skládá ze dvou boxů o rozměru 90/200/28 cm.

Nožičky na obrázku jsou kované ve stylu Baroko (za příplatek na vyžádání). Možnost výběru na showroomu z variant: chromové (v ceně), dřevěné (v ceně), sklěnéné (za přípatek), kované (za příplatek).

Čelo Metropolis na obrázku je v rozměru 150/180 cm. Čelo je možné vyrobit i v rozměrech: 120/180, 130/180, 140/180 a 160/180 cm.

Výrobce Spirit Continental.

Doba dodání je 4-6 týdnů, v ceně je zahrnuta i montáž postele.

Katalog plný podrobných informací k posteli PRESIDENT si můžete stáhnout ZDE, kde si můžete vybrat ze široké škály potahových látek, nožiček, toperrů, vše je v ceně kontinentální postele.

Akční nabídka se vztahuje na vybrané barvy potahů: šedo-bílá, šedo-režná, lipová zeleň, černá a vybrané druhy nožiček: kvádr/krychle, rohová L: buk, dub, chrom, alu buk, Vámi vybranou barvu potahu a nožiček prosím napište do poznámek při vyplňování objednávky. Více se můžete o akční nabidce dočíst ZDE.