anatomický polštář Climaactive Profil - Varianta: 42x72x12 cm



Anatomický polštář ClimaActive PROFIL má přímo vyprofilovaný prostor pro uložení hlavy. Unikátní visco-elastická pěna se přizpůsobuje teplotě Vašeho těla. Perforace polštáře zajišťuje neustálé proudění vzduchu, což zabraňuje vytváření nežádoucího prostředí pro vznik různých mikroorganismů a bakterií. Polštář je anti-alergenní, jeho snímatelný a pratelný potah zajišťuje vysokou hygienu. Váha polštáře je 1,11 kg. Více
SLOŽENÍ
Anatomický polštář ClimaActive PROFIL má přímo vyprofilovaný prostor pro uložení hlavy. Unikátní visco-elastická pěna se přizpůsobuje teplotě Vašeho těla. Perforace polštáře zajišťuje neustálé proudění vzduchu, což zabraňuje vytváření nežádoucího prostředí pro vznik různých mikroorganismů. Polštář je anti alergenní, jeho snímatelný a pratelný potah je ze 100% polyesteru a zajišťuje vysokou hygienu. Váha polštáře je 1,11 kg.

PŘEDNOSTI
- má přímo vyprofilovaný prostor pro uložení hlavy
- unikátní visco-elastická pěnase přizpůsobuje teplotě Vašeho těla
- perforace polštáře zajišťuje neustálé proudění vzduchu, což zabraňuje vytváření nežádoucího prostředí pro vznik různých mikroorganismů
- potah je anti alergenní
- má snímatelný a pratelný potah
- balený v dárkové tašce se zipem
TIPY NA ÚDRŽBU
Ošetřování povlaku anatomického polštáře praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40 °C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.





Výplň | paměťová pěna |
---|