Jsme PiCaSo M.
Podívejte se na příběh našich produktů, kterým vdechujeme život v Mikulově.

Po 20 ti letech práce a nastřádaných zkušeností v oboru ložních výrobků jsme začali v roce 2015 psát příběh naší výrobní firmy PiCaSa manufactury, nesoucí ve svém názvu dotek české ruční výroby, abychom uspokojili i náročnější zákazníky, kteří chtějí lépe spát a dbají na svůj zdravý životní styl.
manofactury
manofactury
Celý koncept PiCaSo manufactury jsme pojali v moderním duchu kultury zdravého spánku, který se snoubí s moderními a přírodními materiály předních světových výrobců. Kvalitní zpracování těchto materiálů je zaručeno českou výrobou s mnohaletou tradicí na jižní Moravě v Mikulově, což umožnuje pružnou reakci na vaše potřeby a rovněž zajišťuje velmi příznivý poměr kvality a ceny s osobním přístupem. Užitné a hygienické vlastnosti inovativních materiálů používaných ke zhotovení ložních výrobků polštářů, přikrývek, matrací, podložek, povlečení, dětských lůžkovin a jiných doplňků přispívají k příjemnému a zdravému odpočinku a ochrany životního prostředí.
K samotné výrobě využíváme inovativní technologie, pomocí které je zajišťován vývoj nových výrobků tak, aby splňovaly vaše očekávání, poskytovaly vám žádoucí požitek příjemného spánku a byly viditelné i pouhým okem na vysoké urovni. Naše výrobky jsou ušité a vyrobené s láskou k české tradici a postřebám spokojeného zákazníka.
manofactury