Po 20 ti letech práce a nastřádaných zkušeností v oboru ložních výrobků jsme začali psát příběh naší výrobní firmy PiCaSa manufactury, nesoucí ve svém názvu dotek české ruční výroby, abychom uspokojili i náročnější zákazníky, kteří chtějí lépe spát a dbají na svůj zdravý životní styl.
manofactury
manofactury
Celý koncept PiCaSo manufactury jsme pojali v moderním duchu kultury zdravého spánku, který se snoubí s moderními a přírodními materiály předních výrobců belgického, německého a francouzského původu. Kvalitní zpracování těchto materiálů je zaručeno výrobou s mnohaletou tradicí na jižní Moravě v Mikulově, což umožnuje pružnou reakci na potřeby zákazníka a rovněž zajišťuje velmi příznivý poměr kvality a ceny s osobním přístupem. Užitné a hygienické vlastnosti inovativních materiálů používaných ke zhotovení ložních výrobků polštářů, přikrývek, matrací, podložek, povlečení, kontinentálních postelí a jiných doplňků přispívají k příjemnému a zdravému odpočinku a ochrany životního prostředí.
K samotné výrobě využíváme inovativní technologie, pomocí kterých je zajišťován vývoj nových výrobků tak, aby splňovaly očekávání zákazníka, poskytovaly mu požitek příjemného spánku a byly viditelné i pouhým okem na vysoké urovni.
manofactury