Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

matrace ROMANTIKA Kašmír

Výška  20 cm nebo 24 cm  
 Materiál jádra  Studená pěna, FLEXI  
 Nosnost  do 150 kg  
 Potah  snímatelný, pratelný  
 Uloženi na rošt  lamelový, pevný
 Záruka  5 let na jádro
 Tuhost  vyšší 5.5 a 8.5 (škála: 1=měkká, 10=tvrdá)
 Škála tuhosti  1 2 3  4  5.5  6  7  8.5  9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 30 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Matrace Romantika Kašmír je komfortní ortopedická matrace s kokosovou deskou která bude vyhovovat spíše spačům, kteří mají raději tužší matrace. Jádro matrace je vyrobeno z pen Flexifoam® (které přispívají k vyšší elasticitě matrace, vzdušnosti a odolnosti). Tužší strana (tuhost číslo 8,5) oranžová - je vyztužená pomocí kokosové desky z přírodních kokosových vláken, které přínaší našemu tělu celkovou relaxaci.

Nadměrná výška matrace Romantika 20 nebo 24 cm usnadňuje vstávání i hůře pohyblivým jedincům. Zóna CubeCare oranžové barvy uspořádaná do 5 anatomických zón snižuje tlak na tělo (každá kostka reaguje samostatně). Žlutá část pěny matrace - je tzv. pánevní pěna s upravenou tuhostí, pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčelních kloubů. Masážní profilace je bílé barvy s nižší tuhostí číslo 5,5. Otáčením matrace si můžete měnit tuhost na nižší (bílá strana) nebo vyšší tuhost - oranžová strana.

Standardní záruka: 2 roky. Prodloužená záruka jádra matrace: celkem 5 let - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je potřeba matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

*Vysvětlivka tuhostí (číslo 1 = měkká matrace, číslo 5 = středně tvrdá matrace, číslo 10 = tvrdá matrace) 

PŘEDNOSTI

  • 20 nebo 24 cm vysoká ortopedická matrace
  • potah s kašmírem
  • tuhost vyšší 5,5 a 8,5
  • vysoká nosnost
  • matraci si můžete otáčet
  • kokosová deska
  • Cube Care profilace pro snížení tlaku
  • 7 anatomických zón
  • snímatelný, pratelný potah
  • prodlouženou záruku na jádro matrace 5 let získáte registrací na zaruka.matracetropico.cz

TIPY NA ÚDRŽBU

Prošitý potah matrace Romantika Plus s kašmírovými vlákny je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části. Lze ho samostatně prát při teplotě vody 60°C v domácích podmínkách. Nepodoručujeme potah výrobku bělit, sušit a žehlit. Výrobce matrace je Tropico.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit